Strona 1 z 1

Wyposażenie w dobrym stylu

: 04 lut 2021, 2:21
autor: Julia86
Hej :)
W jakim stylu najchętniej urządzilibyście wasze mieszkania lub domy? Ja stawiam na nowoczesny design połączony z klasyką i tak wybrałabym drewniane meble do jadalni, ale i do innych pomieszczeń. Bardzo mi się podobają, a wam? Zdecydowalibyście się na takie wyposażenie?

Re: Wyposażenie w dobrym stylu

: 12 lut 2021, 22:00
autor: waina
Ja bardzo lubię styl loftowy, to jest teraz mocno na czasie i dlatego łatwo jest znaleźć meble w tym, stylu, na przykład w meblowym sklepie internetowym Siudy https://www.meblesiudy.pl/kuchnia-jadalnia/. Ich oferta jest kompleksowa, mają przepiękne meble, wytrzymałe, na pewno przetrwają one u nas wiele lat. Są dokładnie takie, jak na zdjęciach, na ich stronie, wszystkie wymiary się zgadzają. Kupiliśmy tam stół dębowy i super wygodne krzesła. Ceny mają atrakcyjne, polecam.

Re: Wyposażenie w dobrym stylu

: 19 lut 2021, 21:00
autor: Mawiać
U mnie kuchnię na wymiar robiła stolarnia https://hbstolarnia.pl/. Zdecydowanie polecam za terminowość wykonania oraz jakość. Wszystko zrobione zgodnie z projektem, co do milimetra, z dobrych jakościowo materiałów. Kuchnia jest w pełni funkcjonalna. Na pewno po prostu to rozwiązanie na lata

Re: Wyposażenie w dobrym stylu

: 15 mar 2021, 21:16
autor: Słoneczko
Ja myślę, że dobrą robotę robi stolarnia. Poznań ma taką http://degosh.pl/uslugi-stolarskie-konin/ i moim zdaniem robią meble w bardzo dobrym guście. Zresztą zrobią Wam też na zamówienie, pod indywidualny projekt, więc tym lepiej dla Was, bo będziecie mieć oryginale produkty.