Strona 1 z 1

Zdrada przez internet

: 08 maja 2019, 21:21
autor: archiwizator
Spotkaliscie sie moze z takim zjawiskiem??

Re: Zdrada przez internet

: 12 maja 2019, 16:57
autor: melinda
Temat zdrady wcale nie jest nowy bo towarzyszyl nam od zawsze. Niestety tak juz jest, ze czasami w zwiazku sie na dluzsza mete nie uklada. Znalezc przyczyne takiego stanu rzeczy wcale nie jest latwo .. szczegolnie kierujac sie tymi wszystkimi poradnikami jakie mozna znalezc w sieci. Wiekszosc z nich to tylko szczatkowe informacje o jakims wiekszym zagadnieniu dlatego osobiscie uwazam wizyte u specjalisty za jedyne rozwiazanie godne naszego czasu. Patrzac na postep technologiczny to niesie ze soba duza plusow w kazdej dziedzinie naszego zycia. Nie mozna tez lekcewazyc zagrozen jakie moga niesc dla naszego zwiazku. Bardzo popularna w ostatnich latach stala sie cyber zdrada ( wiecej do poczytania tutaj https://www.sensity.pl/zdrada-przez-internet/ ) ze wzgledu na mozliwosci komunikowania sie dzieki intertowi z calym swiatem. Zalozenie konta na portalu spolecznosciowym to jest chwila .. a pozniej rozmaite rzeczy moga sie wydarzyc.

Re: Zdrada przez internet

: 16 maja 2019, 13:17
autor: aleksandra
Jak to mowia .. wszystko sie moze zdarzyc.

Re: Zdrada przez internet

: 30 sie 2019, 13:59
autor: domi.nika
W poważnych przypadkach podejrzeń o zdradę polecam wynająć prywatnego detektywa by w razie rozwodu mieć dowody w orzeczeniu o winie. Polecam prywatnego detektywa na https://www.24detektyw.pl . Specjalizuję się on właśnie w śledztwach związanych ze zdrada lub poszukiwaniami osób i mienia. Więcej poczytajcie na jego stronie https://www.24detektyw.pl/zdrady/

Re: Zdrada przez internet

: 27 wrz 2019, 20:47
autor: gabi22
Wiesz samo pisanie o niczym nie świadczy. Może to była tylko zabawa z jej strony, bez żadnych większych emocji, czy uczuć. Nic nie wiadomo. Faktycznie nie powinno mieć to miejsca, ale jak chcesz mieć pewność czy nie zostałeś w jakiś inny sposób zdradzony. To najlepiej skorzystaj z usług agencji detektywistycznej https://detektyw24.net/kontakt-lodz/ . Oni pomogą zebrać dla ciebie wszystkie informacje co twoja połówka robi, gdzie etc.