Strona 1 z 1

W jakie gry grasz?

: 28 sty 2021, 16:02
autor: Zbigniew Jasiński
Współcześni użytkownicy Internetu mogą być wdzięczni nowym technologiom, ponieważ dzisiaj Internet otwiera wiele możliwości dla każdego z nas: gry, komunikacja, oglądanie programów i filmów, itp. Dzisiaj Internet pomaga w znalezieniu niezbędnych informacji, w tym dzisiaj mamy możliwość gry w kasynie online za darmo lub na pieniądze.

Re: W jakie gry grasz?

: 02 lut 2021, 14:33
autor: kamiś78
Często sam gram w nieco inne gry, jeśli już mam na to czas i akurat lubię gry w takim stylu, jak LOL. A kilka dni temu nawet przypadkiem trafiłam na fajną stronę, taką jak https://www.lolporadnik.pl/ , ponieważ bezpośrednio na niej znajdziecie sobie fajne porady dotyczące właśnie tej gry. Myślę, że każdy z Was mógłby sprawdzić sobie, co i jak. Takie informacje może też w jakiś sposób przyczynią się do tego, aby bez problemu poradzić sobie z przejściem do kolejnego etapu w grze. Polecam sprawdzać informacje.

Re: W jakie gry grasz?

: 07 lut 2021, 20:54
autor: alutka90
Jak aktualnie nie wiesz w co grać i szukasz pomysłów, to możesz zajrzeć na https://minecraft.org.pl/aktualnosci/tw ... da-kieszen, gdzie znajdziesz bardzo ciekawy spis, bo znajdują się tam gry, które są bardzo tanie, a i bardzo ciekawe.