Strona 1 z 1

Skrzynia biegów do auta

: 07 maja 2019, 15:29
autor: Agi34
Witam! Potrzebuję kupić skrzynie biegów do audii , chodzi mi o regenerowaną skrzynię . Poradźcie mi gdzie taką kupię ? Macie jakiś sprawdzony sklep gdzie taką skrzynię mogę nabyć ? Wiele dobrych opinii ma ten sklep https://skrzyniezajac.pl/ czy ktoś z Was od nich kupował ? Wiele osób zachwala skrzynię od nich ?

Re: Skrzynia biegów do auta

: 05 wrz 2019, 15:25
autor: Walkowa
Czasami kupno nowej skrzyni biegów nie jest konieczne, wystarczy tylko naprawa starej. Ja kilka miesięcy temu miałam taką sytuację, skorzystałam wtedy z oferty na stronie http://skrzynie-biegow-bydgoszcz.supermechanik.pl/. Jeśli jesteście z okolic Bydgoszczy, to również polecam się tam udać ;)

Re: Skrzynia biegów do auta

: 24 lip 2020, 12:34
autor: anton
Jeśli szukacie solidnego warsztatu automatycznych skrzyń biegów to w Baranowie jest Buda Serwis http://buda-serwis.pl/ Mega solidny warsztat, wszystko szybko i sprawnie ogarniają (diagnostyka, naprawa, wymiana ASB i oleju), także macie u nich gwarancję, że załatwią sprawę solidnie i w terminie.

Re: Skrzynia biegów do auta

: 23 lut 2021, 15:02
autor: kuć
Szukanie fachowców od skrzyni biegów wcale nie jest łatwe i ja to rozumiem. Jednak wiem, że można znaleźć kogoś odpowiedniego, jeśli się chce. Tutaj https://www.autojozefow.pl/ masz na przykład bardzo dobrą firmę. Na pewno poradzą sobie ze wszystkim.