Strona 1 z 1

jazda pod wpływem alkoholu

: 13 sty 2021, 14:08
autor: Grzechuś7222
Witam, szukasz bardzo dobrego prawnika? Wydaje mi się, że żaden prawnik nie pomoże w sytuacji gdy klient ma problemy spowodowane jazdą pod wpływem alkoholu. Warto wiedzieć, że przez jazdę po alkoholu można stracić prawo jazdy, dostać wysoką grzywnę a nawet trafić za kratki. Na stronie https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/poznan/ znajdziecie więcej informacji na ten temat. Wiedzieliście coś na ten temat?

Re: jazda pod wpływem alkoholu

: 24 lut 2021, 12:21
autor: kostka9
Przez taką nieodpowiedzialność można sobie narobić dużo problemów. Dlatego dobry adwokat zdecydowanie się przyda. W Szczecinie bardzo dobre opinie ma Łukasz Węgłowski, w wielu dziedzinach prawa jest w stanie pomóc. Nie boi się trudnych spraw, to bardzo doświadczony adwokat. Swego czasu mojemu bratu bardzo pomógł.

Re: jazda pod wpływem alkoholu

: 20 mar 2021, 18:17
autor: buzata
To prawda. I ja zawsze każdemu mówię, że co z tego że tylko piwo wypił jak to jest też alkohol i jest już stan po spożyciu. Trzeba odczekać i dopiero wtedy za kółko wsiadać. Nielegalna jest jazda po pijanemu i przede wszystkim niebezpieczna - dla wszystkich uczestników ruchu drogowego

Re: jazda pod wpływem alkoholu

: 31 mar 2021, 0:06
autor: kaśka
jak ktos ma takie problem z alkoholem,to nic tylko najlepiej leczenie alkoholizmu https://medox.org.pl/leczenie-choroby-alkoholowej/ Do leczenia tego typu uzależnienia potrzebni są wykwalifikowani specjaliści. Zdecydowanie polecam ośrodek terapii uzależnień Medox. Strategia Ośrodka skupia się na terapii poznawczo – behawioralnej, więc są w stanie skutecznie pomóc osobie uzależnionej od alko

Re: jazda pod wpływem alkoholu

: 11 kwie 2021, 22:52
autor: monka
No jest to poważny problem i nie do wytłumaczenia, ale każdy z nas popełnia błędy, których potem żałuje i nigdy więcej się nie powtórzy. Jeśli jazda pod wpływem alkoholu nie wywołała żadnej tragedii i jeśli zabrano prawo jazdy to sprawdź sobie stronę https://jazdapopijaku.pl/ . Tam macie kontakt do takiej osoby, jak adwokat jazda po alkoholu, który na pewno pomoże. Mogę Wam go polecić.

Re: jazda pod wpływem alkoholu

: 17 maja 2021, 21:37
autor: sękwtym
Co do takich konsekwencji to rzeczywiście warto jest zwrócić się do adwokata po pomoc. W tym także mogą wam pomóc adwokaci z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic, inaczej Legaleo. Potrafią oni pomóc w takich sytuacjach, mimo iż nie są one za miłymi wyzwaniami.