Strona 1 z 1

Ubezpieczenie OC

: 06 maja 2019, 16:05
autor: Iviei56
Szukam czegoś i myślę nad https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-ko ... sosnowiec/ . Jest to dobra oferta? Nie znam się zabardzo, a w sieci mają dobre opinie.

Re: Ubezpieczenie OC

: 14 maja 2019, 0:51
autor: brzus
Nie musicie już dłużej szukać. Polecam Wam rozwiązania https://www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/0.html . Porównajcie sobie oferty największych ubezpieczycieli i wybierzcie to co Wam najbardziej odpowiada!

Re: Ubezpieczenie OC

: 27 maja 2019, 16:30
autor: asmaki
Porównaj kilka ofert by wiedzieć gdzie najtaniej. Możesz też wziąć współwłaściciela by obniżyć składkę. Jak się okazuje emeryci płacą grosze w stosunku do świeżo upieczonych kierowców https://kioskpolis.pl/ile-kosztuje-oc-dla-seniora/ . To zawsze jakaś opcja na zaoszczędzenie

Re: Ubezpieczenie OC

: 27 maja 2019, 18:16
autor: krzsmi11
Mi się wydaje, że poprzez przeglądarkę dużo znajdziesz. Ja zawsze informacji szukam w tym sposobem.

Re: Ubezpieczenie OC

: 10 cze 2019, 10:33
autor: Kordik
Mieszkam w Norwegii i u nas dość często korzysta się usług pośredników, którzy pomagają nam uzyskać dobre ubezpieczenie.
Na stronie https://localmarket.no/pl może Pan znaleźć ciekawą pomoc w różnych dziedzinach - Polecam

Re: Ubezpieczenie OC

: 01 sie 2019, 13:28
autor: pieknyolek
Serdecznie polecam portal z ubezpieczeniami https://www.najlepsze-ubezpieczenie.pl/ ... ewoznikow/

Re: Ubezpieczenie OC

: 15 sie 2019, 15:38
autor: poskina
Ja do tej pory miałam OC ale przed laty skradziono nam auto spod bloku i od tej pory kupujemy też AC. Szczególnie, że mamy prawie nowe auto od 1 właściciela. Wolimy dopłacić i być lepiej zabezpieczeni. Poprzedni ubezpieczyciel w tym roku podniósł bardzo ceny dlatego musieliśmy szukać kogoś innego. Ciekawą ofertę znaleźliśmy na https://www.mfind.pl/generali-oc/ od Generali. Szef sugerował mi to ubezpieczenie i muszę przyznać mu rację, bardzo korzystna rata nam wyszła. Taniej raczej nie znajdę. Mój szef jest zadowolony z tego ubezpieczyciela więc posłucham go i zapunktuję w pracy.

Re: Ubezpieczenie OC

: 02 paź 2019, 16:18
autor: ariana
A czy wiecie jak tanio kupić polisę OC? Ostatnio natknęłam się w sieci na artykuł https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ ... polise-oc/ i bardzo mnie zaciekawił. Może jeszcze komuś się przyda, polecam poczytać.

Re: Ubezpieczenie OC

: 03 gru 2019, 15:15
autor: Bodzio12
Polecam serdecznie zajrzeć na stronę https://kalkulator.ubezpieczamy-auto.pl ... tor/oc-ac/ tutaj macie porównywarkę i dzięki temu znajdziecie idealne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego i motocyklów. Bardzo fajna opcja.