Strona 1 z 1

Paznokcie ślubne

: 20 gru 2020, 1:27
autor: Mśka
Dziewczyny, napiszcie proszę, jakie miałyście lub jakie planujecie mieć paznokcie ślubne? Kurcze, ja wiem, że to dodatek, ale dla mnie to ważne i już się zastanawiam :)

Re: Paznokcie ślubne

: 04 sty 2021, 18:39
autor: kamilamoś2004
Ja chciałabym mieć hybrydy z ozdobami. Ostatnio sprawdzałam jak to wygląda w lokalnych sklepach jeśli chodzi o wybór, ale chyba najlepsza będzie hurtownia ozdób do paznokci.

Re: Paznokcie ślubne

: 04 sty 2021, 18:45
autor: agatką11
A słyszeliście o czymś takim jak pudrowa stylizacja brwi? Ciekawi mnie ten zabieg i chciałabym spróbować, ale wolę najpierw zapytać jak wasze doświadczenia ;)

nite ize keyrack locker

Re: Paznokcie ślubne

: 25 lut 2021, 12:34
autor: Paweł
Mśka pisze: ↑20 gru 2020, 1:27 Dziewczyny, napiszcie proszę, jakie miałyście lub jakie planujecie mieć paznokcie ślubne? Kurcze, ja wiem, że to dodatek, ale dla mnie to ważne i już się zastanawiam :)
Haha nie martw się, moja żona też przykuwała do tego niesamowitą uwagę ;) Ale ogólnie one sama robi sobie paznokcie. W sklepie https://nails.pl/ zamówiła sobie kilka lakierów w jakimś jasnym kolorze, takim różu czy coś i ładnie jej wyszły.

root tablet android 4.1.1

Re: Paznokcie ślubne

: 20 maja 2021, 10:46
autor: baśka33
Przed ślubem zaczełam sobie robić pazurki sama i mega mnie to kręci. Na początku nie wygladały zbyt dobrze bo nie miałam tak dużo sprzętu jak teraz ale odkąd mam frezarkę i dobrze przygotowuje paznokcie to wychodzą bosko a na ślub zrobiłam sobie sama. Jeśli ktoś chciałby trwalszy efekt to zdecydowanie polecam nie zwykłą hybrydę ale akrylozel to jest coś pomiedzy i przez formę uzyskuje się bardzo ładny kształt, tutaj przeczytasz o tym wiecej http://iamashewolf.pl/Elisium-%E2%80%93-dlonie-niczym-z-bajki/. Kupujesz sobie akrylozel w różowym odcieniu, do tego biały lakier do hybrydek,gotowe ozdoby- takie cekinki albo naklejki i pazurki gotowe. Mnie to mega relaksuje a jak widze efekt to juz w ogóle jestem szczęsliwa tylko uprzedzam, że u mnie to nie idzie zbyt szybko, z dobre 2,5 h muszę na to poświęcić.

Re: Paznokcie ślubne

: 27 lip 2021, 18:25
autor: roóto
W sumie o paznokcie to ja mogę zadbać, ale kompletnie nie wiem, jak sobie poradzić z kosmetykami do makijażu. Taka brow henna na przykład - to dobry wybór, czy niekoniecznie? Jak to ogólnie jesteście w stanie ocenić? Jakie rozwiązania waszym zdaniem są w porządku?