Strona 1 z 1

Pozycjonowanie na Google

: 17 gru 2020, 15:33
autor: deborah
Cześć, znacie agencję która solidnie wykonuje Pozycjonowanie stron nowy sącz? Jeśli znacie to będę wdzięczna za podlinkowanie ;)

Re: Pozycjonowanie na Google

: 28 gru 2020, 10:16
autor: Walkowa
A czy ktoś z Was pozycjonuje swoją stronę internetową również za granicą? Ja ostatnio widziałam ofertę takiego pozycjonowania na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/pozycjonowanie-zagraniczne/. Jak sądzicie, czy warto z tego skorzystać?

Re: Pozycjonowanie na Google

: 28 gru 2020, 19:30
autor: monka
Dobrych firm specjalizujących się w pozycjonowaniu jest kilka. To, co ja mogę Ci zaproponować to nie ograniczanie się wyłącznie do jednej formy reklamy. Sama, zamierzam po przeczytaniu tego artykułu: https://fox360.net/pl/firma/tiktok-dlac ... mowej.html zainteresować się reklamą na tik toku.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 06 sty 2021, 10:51
autor: Miras
Wiele firm decyduje się na taką formę reklamy. Generalnie reklama w sieci to super sprawa. Zobaczcie sobie tu może i firmę https://sfeo.agency i ich ofertę na pozycjonowanie stron.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 06 sty 2021, 21:52
autor: pati
A może warto też wziąć pod uwagę pozycjonowanie lokalne w google? Czytałam o tym ostatnio na https://www.mobiletrends.pl/pozycjonowa ... ak-zrobic/ . Fajnie, ponieważ w jasny sposób wszystko opisane. Sporo się można dowiedzieć, skorzystać z tej wiedzy nawet.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 11 sty 2021, 11:07
autor: FranciszunięK14
Fajne jest to, że Google jest używane na całym świecie, więc możemy się zdecydować nawet na pozycjonowanie za granicą. Oczywiście należy to zrobić przy pomocy specjalistów jak https://pawlovski.pl/pozycjonowanie-za-granica/. Mój kuzyn próbował takiego seo i jest bardzo z tego zadowolony :)

Re: Pozycjonowanie na Google

: 11 sty 2021, 22:06
autor: buzata
Mając swoją stronę www trzeba zadbać także o jej pozycjonowanie. Im wyżej tym większa szansa na zwiększenie liczby klientów. Polecam się do nich zgłosić https://virtualpeople.pl/klienci , wielu klientów im zaufało i cieszą się teraz bardzo dobrą pozycją w wyszukiwarce

Re: Pozycjonowanie na Google

: 17 sty 2021, 10:01
autor: Bogdanęk241
Zdecydowanie pozycjonowanie stron internetowych od pewnego czasu zdobywa coraz większą popularność. W sumie też nie ma co się dziwić, bo przynosi duże zyski. Ja sam pewnie za niedługo rozpocznę współpracę z https://lepszymarketing.pl/oferta/pozyc ... ie-gdansk/ w tym zakresie. Chciałbym aby moja firma dalej się rozwijała.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 17 mar 2021, 22:50
autor: kielonka
Według mnie samo pozycjonowanie dziś to ciut za mało i marketing internetowy, oferuje wiele bardziej skutecznych technik. Tutaj agencja http://influeme.pl/ działająca w tej branży, pokierowała część przekazu reklamy sieciowej przez osoby znane lokalnie. To ułatwia z dotarciem przekazu do targetowych odbiorców, którzy zainteresowani, sami zaczęli szukać moją markę w sieci.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 20 mar 2021, 10:02
autor: czarov
Szczerze przyznam, że po kilku miesiącach pozycjonowania mojej firmowej strony przez agencję Primero efekty są rewelacyjne. Wiem, że to dopiero początek dlatego mimo wszystko kontynuujemy ten proces. Jeżeli zastanawiacie się do kogo się zgłosić, to już Wam poleciłem. Będziecie równie zadowoleni jak ja ;)

Re: Pozycjonowanie na Google

: 26 mar 2021, 21:00
autor: Łamigłówka
Słuchajcie, a orientujecie się może jak wypozycjonować bloga w wyszukiwarce google? Trafiłam na bardzo fajny artykuł: https://mtweb.pl/jak-wypozycjonowac-blo ... ce-google/ który na pewno może wielu z Was pomóc, ja też sporo skorzystałam. Ale myślę, że i tak zlecę to profesjonalistom, właśnie z agencji MtWeb, z Krakowa.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 30 mar 2021, 20:44
autor: Móc
Moja firma narodziła się z hobby, które realizowałam latami, więc wprawę miałam. Co do klientów, to miałem pomoc od agencji https://seolid.pl/seo-pozycjonowanie-os ... tokrzyski/ która po zapoznaniu się z moją ofertą, możliwościami i sytuacją rynkową zaproponowała kompletną kampanię marketingu internetowego. Dyskretnie docierali do klientów budując świadomość istnienia mojej firmy jak i zaufanie do produktów

Re: Pozycjonowanie na Google

: 07 kwie 2021, 18:54
autor: tyśtyś
Wyszukiwarka google stawia wiele wyzwań, ale jak się je spełni to można wiele zyskać. Patrzenie jak rośnie sprzedaż, z ruchu organicznego jest bardzo przyjemne. Jest masa działań, które wpływają na rezultaty, ale moim zdaniem to głównie chodzi o treści i linki zewnętrzne, warto się zainteresować jak to powinno wyglądać.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 12 kwie 2021, 16:03
autor: Żabka21
deborah pisze: ↑17 gru 2020, 15:33 Cześć, znacie agencję która solidnie wykonuje Pozycjonowanie stron nowy sącz? Jeśli znacie to będę wdzięczna za podlinkowanie ;)

Warto też poczytać co nie co o marketingu w necie. Taka reklama internetowa to bardzo rozległy temat, ważne jest to, aby dobrać dobrą strategie. Poczytać o tym możesz np. tutaj https://adnext.pl/baza-wiedzy/strategie-marketingowe/.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 14 kwie 2021, 9:59
autor: dominiśka
Doskonałym wyborem jeśli chodzi o agencję reklamową jest https://presscontent.pl/ . Mają oni bardzo skuteczne metody, które spowodują, że wasza działalność automatycznie poszybuje w górę. Zajmują się oni marketingiem szeptanym, dzięki któremu można trafić do jeszcze większej liczby osób co spowoduje wzrost potencjalnych klientów.

Re: Pozycjonowanie na Google

: 01 cze 2021, 12:28
autor: Archa
Dziś w zasadzie każdy z handlujących w Internecie zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie daje nam pozycjonowanie strony. Bez podjęcia odpowiednich działań w tej materii ciężko zaliczyć spektakularny sukces. To jedna z metod, która pozwala na zwiększenie ruchu na stronie, co przekłada się w praktyce na większe zyski. Przedsiębiorcy ze stolicy powinni zainteresować się ofertą z zakresu pozycjonowania i szeroko pojętej promocji w sieci, jaką ma im do zaoferowania Performance Media: https://performancemedia.pl/oferta/pozy ... /warszawa/

Re: Pozycjonowanie na Google

: 15 paź 2021, 16:58
autor: anakow15
Nie jest to żadne odkrycie, że pozycjonowanie jest świetnym rozwiązaniem w kwestii reklamy i promocji firmy w internecie bez względu na charakter jej działalności. Ja się już dawno o tym przekonałem po nawiązaniu współpracy ze specjalistami z https://backlink24.pl/blog/seo/skuteczn ... nia-linkow. Faktycznie widać, że zwiększył się ruch na stronie, a dzięki temu udało się zyskać nowych klientów, czyli zrealizować założenia strategii.