Strona 1 z 1

Basen pompa

: 09 gru 2020, 12:16
autor: Woś
Chce w tym roku kupić basen ogrodowy ,słyszałam że dobrze jest zamontować pompę piaskową i dodatkową pompę (nie wiem jak się nazywa)do której zamiast chemi sypie się sól, czy ktoś ma takie i czy może doradzić, w sklepie powiedzieli że najlepiej kupić 2 w jednym ,ale koszt takiej jest wysoki i jak się zepsuje to trzeba wymienić całą

Re: Basen pompa

: 09 gru 2020, 15:06
autor: Romiś
Mam zwykłą pompę do basenu tylko do wody sypię worek 20 kg soli i wystarcza na całe lato. Nie polecam tych malych dołaczanych często w gratisie z basenem - nie dają rady.

Zerknij sobie tutaj: W sklepie obecnie są dobre promocje na baseny.
https://www.dobrebaseny.pl/BASENY-OGRODOWE-c236
Zastanów się też nad tym gdzie basen postawisz. My kładziemy na styropianie, i plandece. Ale na drugi rok, na spód będziemy kłaść płyty chodnikowe i dopiero plandeke.Styropian jednak usiada pod ciężarem

Re: Basen pompa

: 12 gru 2020, 5:44
autor: Gabryśka
Romiś, czyli odradzasz zakup kompletów? Lepiej wziąć osobno basen i akcesoria? Trochę mnie zmartwiłeś, bo miałam zamiar brać w zestawie. Dobrą opcję mają w sklepie https://basenyogrodowe.pl/. Widziałam, że akcesoria można również dokupić u nich oddzielnie. Jednak nie wiem czy sama poradziłabym sobie z ich wyborem.

Re: Basen pompa

: 10 sty 2021, 19:01
autor: muśka
Owszem, taka pompa to bardzo przydatna rzecz i wręcz koniecznośc. To samo tyczy się zadaszenia. Jeśli chcecie zadaszenie basenu dobrej jakości, to powinniście wybrac firmę, która posiada największe doświadczenie w tej kwerstii.