Strona 1 z 1

Winda do domu

: 30 lis 2020, 9:09
autor: igła65
Dzień dobry, witam wszystkich.
Czy montaż windy w domu jest łatwy? Jestem zainteresowana tą firmą: https://www.windadodomu.pl/
Mam środki, natomiast obawiam się przebudowy domu.

Re: Winda do domu

: 21 gru 2020, 16:12
autor: bokułińska
Moim zdaniem windy i infrastruktura przystosowana dla osób niepełnosprawnych to już absolutna podstawa w nowych budynkach... W naszym bloku firma https://dolpoldzwig.pl serwisuje windy i to nie tylko ze względu na komfort mieszkańców, ale przede wszystkim jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Re: Winda do domu

: 03 maja 2021, 1:10
autor: ansaś
na początku zastanów się, czy u Was lepszym rozwiązaniem będzie platforma przyschodowa czy właśnie wspomniana winda do domu - u nas padło na windę domowa - umówiliśmy konsultację ze specjalistą od producenta Global-Lift viewtopic.php?f=46&t=226&p=31141#p31141 i nastepnie zdecydowaliśmy się na ich dźwig, ze względu na to, że to Polska firma, dopełniają wszystkich prac papierkowych, przeglądy, gwarancja, bezpieczeństwo :ugeek:

Re: Winda do domu

: 17 maja 2021, 17:51
autor: anton
Sprawdźcie sobie firmę AMP Serwis z Pabierowic https://www.serwisudt.pl/oferta/urzadzenia-udt Świadczą sprzedaż, montaż i serwis urządzeń UDT - wind, żurawi HDS, hakowców i podnośników koszowych. Firma działa bardzo solidnie i rzetelnie, maja w porządku ceny i są terminowi, także warto sobie ich sprawdzić.

Re: Winda do domu

: 24 cze 2021, 0:32
autor: osą
Jak poszukujesz producenta to windę domową montuje ta firma: https://global-lift.pl/winda-domowa-cena/

najlepiej zadzwonić do nich i umówić się na konsultację, pomogą wybrać rozwiązanie i platformę taką, jaka będzie dobra

tyle mogę pomóc :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

Re: Winda do domu

: 11 sie 2021, 11:20
autor: KamilŻ
Jeżeli jesteśmy w temacie jak zrobić adaptacje mieszkań dla osób z niepełnosprawnością Kraków czy dostosować mieszkania pod wózek inwalidzki to polecam zapoznać się z oferta firmy RehaBud, która oferuje takie własnie działania. Ja korzystałem z usług tej firmy mając w domu dziecko z porażeniem mózgowym poruszające się na wózku https://www.rehabud.pl/kontakt i zrobili mi całe mieszkanie przystosowane pod osobę niepełnosprawną.

Re: Winda do domu

: 15 wrz 2021, 12:49
autor: lótkowska
Winda dostarczona przez https://www.technivcontroll.pl/oferta.html pozwala na poruszanie się mojej niepełnosprawnej córce. Na wypadek kłopotów możemy także liczyć na ewentualną konserwację i serwis gdyby coś poszło nie tak. Póki co winda sprawuje się bez zarzutów a także jest sporym ratunkiem w domu, dla córki.