Strona 1 z 1

Dobry kurier

: 17 lis 2020, 13:39
autor: asmaki
Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?

Re: Dobry kurier

: 25 lis 2020, 23:32
autor: monka
Sprawdzony jest kurier ambro express i polecam Ci zapoznać się z jego ofertą. Cennik jest bardzo konkurencyjny w porównaniu do innych firm i charakteryzuje się tym, że szybko dostarcza paczki do adresatów, a jest to ogromnym atutem firmy

Re: Dobry kurier

: 29 lis 2020, 12:09
autor: buzata
Nie mam takiego jednego sprawdzonego, bo ceny się zmieniają i najrozsądniej jest za każdym razem sprawdzać ceny. Zajmuje to dosłownie chwile jeśli korzystasz z brokerów kurierskich. I bardzo polecam, bo to zawsze najtańszy kurier

Re: Dobry kurier

: 16 gru 2020, 19:41
autor: Kordia
Jeśli chodzi o kurierów to mi często zdarza się korzystać z kurierów do Niemiec. Ale nigdy nie jest to ten sam kurier polska niemcy. Dlaczego? Bo ceny się zmieniają. A ja nie lubię przepłacać. Dlatego korzystam z pośrednictwa brokera kurierskiego. I jeśli chcesz wysłać paczkę dobrze, szybko i tanio to też znajdź brokera dla siebie.

Re: Dobry kurier

: 30 mar 2021, 18:27
autor: hotłoter
asmaki pisze: ↑17 lis 2020, 13:39 Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?
A z jaką firmą kurierską przewozicie paczki do Niemiec czy Holandii? Bo po prostu nie raz kurierem się nie opłaca i lepiej jest wybrać firmę która zajmuje się przewozem osób. Na przykład oni http://www.beegeebus.pl/ mogą przewieźć paczkę do 20 kg za 100 zł.

Re: Dobry kurier

: 15 maja 2021, 13:18
autor: dekorator
Zdecydowanie na pewno każdemu zależy na tym aby korzystać z usług dobrego kuriera. Ja jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest również otrzymanie całej paczki. Jeśli będzie ona uszkodzona to tak jak napisano w https://www.sendit.pl/blog/dostales-usz ... j-sytuacji można co nieco z tym zrobić.

Re: Dobry kurier

: 02 cze 2021, 11:10
autor: źdźbło
ja wysylam tylko przez https://www.fastpost.pl/ wiele razy wyslalam bezposrednio z jakiejs firmy kurierskiej i czesto jakies nieprzewidziane problemy. wole tutaj wystawic, podam dane paczki i strona sama dopasowuje mi jaki kierier bedzie najlepszy i ile bedzie mnie to kosztowac

Re: Dobry kurier

: 09 lip 2021, 10:11
autor: juliasokół
Wysyłałam niedawno paczki do anglii za pośrednictwem firmy kurierskiej ERGOPACZKI. Nie mam do czego się przyczepić tak naprawdę. Firma zachowała się bardzo profesjonalnie. Odebrali ode mnie paczkę, a następnie zawieźli ją pod wyznaczony adres. Za wszystko zapłaciłam dosyć małe pieniądze.