Strona 1 z 1

Co dla dziecka pod choinkę?

: 16 lis 2020, 10:54
autor: Liść
Co dla dziecka pod choinkę?
Co kupujecie swoim dzieciom a co cudzym o ile?

Re: Co dla dziecka pod choinkę?

: 18 lis 2020, 8:56
autor: Ramzes
No na pewno prezent na święta dla dziecka mojego będzie dużo droższy i bardziej przemyślany w wyborze, bo znam jego upodobania, pasje, ulubione bajki itd, wiec łatwiej jest mi wybrac coś, co autentycznie trafi w jego gust. W tym roku będą to gry planszowe na pewno, bo oboje dzieci wpadło w jakiś ciąg gier wszelakich, co akurat mega mnie cieszy, bo nie ślęczą tyle w smartfonach.
Dla cudzych dzieci raczej prezenty symboliczne, misiek, pluszak, jakaś książeczka edukacyjna itd, żeby jednak była rożnica między tym, co sprezentowuję własnej pociesze, a nie własnej :lol:

No i ogólnie wspomagam się gazetkami promocyjnymi sklepów, żeby wyłapywać sobie fajne rzeczy w dobrych cenach.
Elektronicznymi gazetkami - tzn online, bo po marketach nie latam żeby zgarnąć papierową wersję, nie chce mi sie

Re: Co dla dziecka pod choinkę?

: 01 gru 2020, 11:58
autor: paniola
Wszystko uzależnione jest od tego w jakim wieku jest dziecko. Nasz syn ma 12 lat i w tym roku pod choinkę postanowiliśmy mu kupić konsole do gier https://pokato.pl/elektronika/konsole Mysle, ze to odpowiedni wiek aby zaczoł swoją przygodę z grami. Oczywiscie wszystko pod kontrolą rodziców.

Re: Co dla dziecka pod choinkę?

: 15 maja 2021, 19:51
autor: Justyśka
Dla maluszków pod choinkę polecam dorzucić ładne ubranko, takie można znaleźć na https://olibambi.pl/ w ich ofercie znajdziecie ubranka dla dzieciaków do roz. 104, bardzo dobra jakość, niska cena, a co ostatnio ważne, to produkt polski :) ilekroć zamawiam zawsze jestem zadowolona