Strona 1 z 1

sklep internetowy

: 15 lis 2020, 19:30
autor: frańio
Zdecydowałem się na otwarcie sklepu internetowego, myślę ze w dzisiejszych czasach to konieczność. Chciałbym żeby strona działała bez zarzutu przez całą dobę, z tego też powodu warto korzystać z ofert sprawdzonych firm takich jak Data Center. Mają szeroki zakres usług hostingowych, dzięki którym witryna hostingowa będzie działać bez zarzutu. Jeśli też szukacie dobrego partnera w biznesie zajrzyjcie na ich stronę https://www.sprintdatacenter.pl/.

Re: sklep internetowy

: 30 wrz 2021, 21:26
autor: Jaśko
Ogólnie sam sklep internetowy to jest całkiem poważna sprawa i ja jestem zdania, ze dość istotną kwestią jest również posiadanie odpowiedniej wiedzy na ten temat. Na pewno warto jest zapoznać się z materiałem ze strony https://taxology.co/pl/co-to-jest-sku-i-asin/ ponieważ kody SKU i ASIN często właśnie w sklepach online występują.

Re: sklep internetowy

: 22 paź 2021, 16:09
autor: monka
Sklepy internetowe potrzebują powierzchni magazynowych do działania. Ten https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/e ... gazynowych artykuł przybliży wam to jak wiele ostatnimi laty tych sklepów nowych powstało i że wynajmowanych jest coraz więcej takich powierzchni. Ja też tak robię.

Re: sklep internetowy

: 25 paź 2021, 19:02
autor: Sławomir
Uważam, że zakupy w sklepach internetowych pozwalają oszczędzić sporo wolnego czasu. Polecam Wam stronę https://praktycznyblog.pl/elektroniczne ... e-przydac/ , w którym dowiecie się czym są i dlaczego warto założyć portfele walutowe. Co o tym sądzicie?

Re: sklep internetowy

: 28 paź 2021, 14:52
autor: MalvaŚ
Obecnie handel przeniósł się głównie do sieci dlatego jeśli macie pomysł na biznes w postaci sklepu internetowego to jest idealny moment. Co decyduje o sukcesie sklepu możecie dowiedzieć się z artykułu https://www.rhenus.com/pl/pl/know-how-b ... logistyke/ . Warto pamiętać, że nie tylko atrakcyjność towaru i ceny wpływają na to, że klient kupi właśnie u nas, ale też np. takie czynniki jak łatwość obsługi zakupów, możliwość dokonania płatności różnego typu czy np. zakup na raty.