Strona 1 z 1

Maszyna do mycia podłóg

: 26 kwie 2019, 11:52
autor: Agi34
Chciałbym się poradzić przed ostatecznym zakupem jednej z maszyn do mycia podłóg https://www.asc-pro.pl/sklep/szorowarki/ . Jest to szorowarka Szorowarka kompaktowa Karcher BR 35/12 C Bp Pack . Jest to nowy model, który jest przeznaczony do czyszczenia posadzek twardych. Maszyna zarówno czyści, jak i osusza powierzchnie, posiada ona zbiorniki, które są odporne na uderzenia. Co myślicie o tej maszynie? Warto w nią zainwestować? 

Re: Maszyna do mycia podłóg

: 29 kwie 2019, 11:49
autor: roxanka
Popytaj rodzinę o to najlepiej. Ja Ci w tej kwestii nie pomogę.

Re: Maszyna do mycia podłóg

: 29 kwie 2019, 14:24
autor: Cerkwia
Jeżeli w sieci ma dobre opinie to czemu nie? Decyzja należy do Ciebie.

Re: Maszyna do mycia podłóg

: 26 paź 2019, 0:14
autor: Lena
Hej. Ja szukam urządzenia do sprzątania w biurze, takiego które i poodkurza wykładzinę i wyczyści podłogi w korytarzu oraz poczekalni (panele). Oglądałam ostatnio na stronce http://4robotics.com.pl/tesla/ roboty sprzątające marki Tesla i wydaje mi się, że to byłby strzał w dziesiątkę- jedno urządzenie a posiada dwie funkcje odkurzania i mycia podłóg- jak mop.

Re: Maszyna do mycia podłóg

: 27 paź 2019, 22:47
autor: judiita9
Zdecydowanie macie tutaj różne zdanie. Chyba musisz sam coś wymyślić.

Re: Maszyna do mycia podłóg

: 22 lis 2019, 3:28
autor: Klara27
My mamy w domu świetny sprzęt do mycia podłóg Hizero Bionic Mop 4w1 http://hizero.pl/. Doskonale sobie radzi z rozsypaną mąką, rozlanym sokiem czy zaschniętymi plamami. Jest ekologiczny i wydajny. Zużywam niewielką ilość wody na cały dom. Poleciła mi go znajoma i to był strzał w dziesiątkę. Wygodnie się z nim sprząta, bo jest poręczny i bezprzewodowy.

Re: Maszyna do mycia podłóg

: 16 gru 2019, 11:43
autor: dramka
szorowarki, zamiatarki i inny profesjonalny sprzet do sprzatania mozecie kupic w Ocean- karcher, w Katowicach otworzyli :) maja w czym wybierac, do tego obsluga bardzo fajna , doradza, pomoga jesli ktos sie nie zna :)

Re: Maszyna do mycia podłóg

: 11 maja 2020, 12:23
autor: kruger
Jeżeli zainwestowaliście we własne zamiatarki to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.szczotkidozamiatarek.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą szczotek do zamiatarek oraz ich regeneracją. Warto się do nich zgłosić.