Strona 1 z 1

weterynarz

: 05 lis 2020, 17:29
autor: ewaś
znacie dobrego weterynarza z Torunia?

Re: weterynarz

: 16 lis 2020, 22:19
autor: anton
Z Torunia to nie, ale fajna przychodnia weterynaryjna we Wrocławiu to http://wetjaneczek.pl/ Mieszczą się na Osadniczej. Moje psy mają tam bardzo dobrą opiekę weterynaryjną. Dodam, że traficie tam na wspaniałych lekarzy z ogromnym sercem do zwierząt, przy tym oczywiście mega profesjonalnych. Przychodnia jest też nowoczesna, dobrze wyposażona i na miejscu wykonują badania typu USG, RTG czy EKG i USG serca, nie w każdym gabinecie macie tę możliwość.

Re: weterynarz

: 14 gru 2020, 20:40
autor: messa
Weterynarza warto mieć sprawdzonego. My obecnie chodzimy do dobrej przychodni, do Dolittle we Wrocławiu. Tam mamy świetnego weterynarza, który już nieraz nam pomógł. Zachipował naszego pieska, szczepił go, zawsze wykonywał kompleksowe badania. Za każdym razem jak tam jedziemy to jesteśmy sympatycznie przyjmowani, wet ma też dobre podejście do naszego psiaka, co się ceni :). Lekarz jest kompetentny i rzetelny, w pełni profesjonalni, polecam.

Re: weterynarz

: 27 lut 2021, 9:44
autor: layne
Moja Iksa (sunia) miała straszne zapalenie uszu, nie mogła spać w nocy i non stop się po nim drapała, więc pojechałam z nią do lecznicy. Mamy swoje sprawdzone miejsce, jest to lecznica dla zwierząt EVAVET https://www.lecznicasobieszow.pl/oferta/leczenie w Jeleniej Górze - Sobieszowie. Przyjmuje tam rzetelna osoba, pani Ewa, która profesjonalnie zajęła się moim pieskiem, było badania, diagnostyka, no i dostałyśmy leki, które pomogły. Wszystko w dobrej cenie, polecam.

Re: weterynarz

: 01 mar 2021, 19:20
autor: babqa
Ja znalazłam bardzo dobrą Przychodnię Weterynaryjną http://weterynaria.slask.pl/uslugi-weterynaryjne/ na ul. Gałeczki 47 w Chorzowie. Pojechałam tam z moim pieskiej po tym, jak zaczął on bardzo mocno wymiotować i wręcz się dusić. Trzeba było działać szybko. U nich na miejscu, zaraz przeprowadzono badanie, super sobie z moim psem poradzono, mały dostał leki, które rzeczywiście mu pomogły. Ich weterynarze są rzetelni, ceny mają atrakcyjne, polecam.

Re: weterynarz

: 16 sie 2021, 19:05
autor: mórarz
O zdrowie mojego zwierzaka troszczą się w https://www.weterynarz-ozarow.pl/oferta , całe szczęście. Ostatnio zrealizowali dla nas pełny zakres szczepień, który całkowicie sprostał naszym wymogom na tym polu. A przy okazji, uczęszczamy tam strzyżenie naszego pieska! Wszystko jest realizowane bardzo fachowo.

Re: weterynarz

: 19 wrz 2021, 11:52
autor: zośka
Jak dla mnie najlepszą przychodnią weterynaryjną jest oczywiście https://www.levet.pl/zakres-uslug , zawszę chodzę tutaj ze swoim pieskiem i śmiało mogę powiedzieć, że tutaj ma jednak najlepszą opiekę, podejście weterynarza do zwierząt również jest bardzo dobre.

Re: weterynarz

: 20 wrz 2021, 14:17
autor: Grześ
Jeśli chcesz iść do weterynarza z prawdziwym sercem który pomoże twojemu pupilowi to polecam https://www.neuro-vet.pl/zespol . Jest to zespół naprawdę wspaniały dbający o nasze pupile jak o swoje. Leczyłem tam dwa swoje kty i i psa i jestem bardzo zadołowany obsługą, rozmową z nimi i podejściem do zwierzęcia i do opiekuna.

Re: weterynarz

: 26 wrz 2021, 23:07
autor: justyśka
Dla mnie najlepszą kliniką weterynaryjną jest https://www.wetmarysin.pl/fizykoterapia . Tutaj właśnie chodziłam z moim pieskiem na fizykoterapię, ponieważ miał on stan zapalny mięśni, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu do zabiegów mój piesek szybko odzyskał całkowitą sprawność