Strona 1 z 1

Sypialnia

: 27 paź 2020, 17:46
autor: LadyD
Ja odmieniłam swoje wnętrze zmieniając meble, kolor ścian i wieszając swoje ulubione obrazki na ścianach. Obrazki chciałam w ramkach. Cięzko mi było znaleźć odpowiednią. Zgłosilam się do http://galeriaram.pl/ramy-aluminiowe/ i z dumą powiesiłam wszystko co chciałam na ścianach. Sypialnia wygląda olśniewająco. Nie zmieniłabym go teraz na inne wnętrze.

Re: Sypialnia

: 25 lis 2020, 0:46
autor: kostka9
Odmiana od czasu do czasu jest wręcz wskazana. Wszystko z czasem może się zwyczajnie opatrzeć jak to mówią. Nawet sama zmiana kolorystki ścian może w dużym stopniu odmienić wygląd pomieszczenia. Na stronie http://stiuk-wenecki.pl/sypialnia-w-sty ... u-glamour/ są ciekawe pomysły na aranżację sypialni. Właśnie ciekawie kolory zestawione, można się zainspirować.

Re: Sypialnia

: 31 mar 2021, 19:27
autor: tomek2
LadyD pisze: ↑27 paź 2020, 17:46 Ja odmieniłam swoje wnętrze zmieniając meble, kolor ścian i wieszając swoje ulubione obrazki na ścianach. Obrazki chciałam w ramkach. Cięzko mi było znaleźć odpowiednią. Zgłosilam się do i z dumą powiesiłam wszystko co chciałam na ścianach. Sypialnia wygląda olśniewająco. Nie zmieniłabym go teraz na inne wnętrze.
Możesz jeszcze dokupić małą szafkę nocną np. https://www.edinos.pl/szafki-nocne i postawić przy łóżku. Postawisz na niej lampkę, a w szufladach pochowasz np. książki.

Re: Sypialnia

: 25 kwie 2021, 14:09
autor: Mićion
Do malowania jest fajna Śnieżka Plamoodporna. Ładnie kryje, prosto się maluje, tworzy bardzo estetyczną i równą powłokę. Dla mnie zdecydowanie jedna z najfajniejszych farb, które teraz są po prostu na rynku. Do tego różne pojemności i dobra cena. Malujemy raz i na pewno na długi czas będziemy mieli spokój

Re: Sypialnia

: 25 kwie 2021, 22:32
autor: Żarmka
Do sypialni z pewnością śie przyda komoda https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html Mają tam ładne proste meble, mnie akurat takie się bardzo podobają. Ładna kolorystyka i świetnie się komponują w każdej stylizacji mieszkania. Są bardzo pojemne, dzięki czemu można w nich schować wiele rzeczy.