Strona 1 z 1

Transport odpadów niebezpiecznych

: 12 paź 2020, 19:16
autor: Józef11
Cześć, korzystał ktoś może z usług https://www.wektorsc.eu/?
Szukam kogoś kto wywiezie mi odpady łatwopalne, farby i lakiery. Widzę, że mają to w ofercie, ale jeszcze się rozglądam.

Re: Transport odpadów niebezpiecznych

: 13 paź 2020, 17:03
autor: ewro
Nie, nie korzystaliśmy z ich usług, mamy zaufana firmę, która odbiera nasze odpady i także zajmuje się ich unieszkodliwianiem, EKOPROD z Legnicy http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci. To rzetelna i w pełni legalna firma, posiadają korzystna ofertę, bardzo kompleksową, bo mają nawet utylizację odpadów. Cenowo się opłaca, bez problemu można się z nimi dogadać co do szczegółów, no naprawdę ich polecam, spisują się doskonale.

Re: Transport odpadów niebezpiecznych

: 16 paź 2020, 0:25
autor: ginamó
Pamiętaj, że do wszelkich odpadów należy załatwić najwyższej jakości pojemniki. Ja wykorzystałem te z oferty http://www.phu-impex.pl/ , było to znakomitym wyborem. Od dawna z nimi współpracuję.

Re: Transport odpadów niebezpiecznych

: 08 wrz 2021, 13:19
autor: werłos
Do transportu odpadów trzeba wynająć specjalną firmę z uprawnieniami. Ostatnio w naszej firmie realizowaliśmy wymianę systemu pożarowego wymagany był transport starych czujek dymu następnie utylizacja czujek izotopowych. Jeśli dany odpad jest niebezpieczny dla nas lub środowiska na pewno wymagany będzie jego specjalny transport.

Re: Transport odpadów niebezpiecznych

: 31 paź 2021, 15:25
autor: zośka
Jeżeli zajmujecie się transportem to bardzo ważne jest by postawić na odpowiedni monitoring, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.truckonline.pl/ . Jak dla mnie ten monitoring sprawdził się doskonale pod każdym względem, dodatkowo jego cena nie jest wysoka