Strona 1 z 1

opakowania z materiałów ECO

: 08 paź 2020, 11:38
autor: deborah
Szukam sklepu, w którym kupię opakowania z materiałów ECO. Znacie rzetelnego sprzedawcę?

Re: opakowania z materiałów ECO

: 13 paź 2020, 17:13
autor: erlich0
Ja również ostatnio szuakałem sklepu, w którym można znaleźć ekologiczne opakowania i trafiłem na stronę https://niupak.eu/. Można tam kupić ekologiczne torby i reklamówki o dobrej wytrzymałości.

Re: opakowania

: 04 lut 2021, 12:22
autor: juśka
Prawda jest taka, że nie zawsze tego typu opakowania można zastosować i nie zawsze się sprawdzają. Trzeba stawiać przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo, aby produkt, który znajduje się w jego wnętrzu przetrwał nawet najdłuższe podróże i wyglądał idealnie. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://stark.pl/pudelko-ops/ . Macie tam bowiem namiar na producenta opakowań.

Re: opakowania z materiałów ECO

: 18 lut 2021, 17:46
autor: Artisto90ó
A może opakowania foliowe spełnią Twoje wymagania? Mieliśmy niebywałą przyjemność zamówić opakowania w takiej formie bezpośrednio od https://www.pakwit.pl/nasza-oferta/ . Ich jakość całkowicie nas porwała , kolejna sprawa to nadruk na tych foliach - potrafi przykuć uwagę!

Re: opakowania z materiałów ECO

: 16 maja 2021, 21:21
autor: gajga
Znam znam! Prowadzę swój biznes i od dawna zamawiam torebki papierowe fałdowe jak i z uchwytem. W sklepie muszą takie być i to w dużej ilości, bardzo wiele klientów po nie sięga. A można zamawiać jak widzisz w różnych wymiarach, osobiście wolę te w szarym kolorze ale można zamawiać i białe. Papierowe torby są coraz chętniej wybierane głównie ze względów ekologicznych i estetycznych. Są popularne ze względu na niską cenę i dostatecznie dużą wytrzymałość. Te z nadrukiem spokojnie mogą się też sprawdzać jako reklama firmy/sklepu.

Re: opakowania z materiałów ECO

: 30 maja 2021, 23:02
autor: Aśka87
Szczerze polecam nawiązać współpracę z firmą https://yanko.com.pl/ Ja zamawiam u nich opakowania papierowe już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Posiadają w swojej ofercie opakowania z papieru AQY, który podlega w 100% recyklingowi. Fajnie, że coraz więcej ludzi bierze pod uwagę aby produkty, które oferuje były przyjazne dla środowiska.

Re: opakowania z materiałów ECO

: 31 maja 2021, 9:58
autor: Bodzio12
Wiem że firma https://www.ika-albrecht.pl/kategoria/o ... tikowe/136 ma w swojej ofercie opakowania ekologiczne. Ale mają też inne opakowania i naczynia. Bardzo ciekawe oferty więc koniecznie sprawdźcie i się nimi zainteresujcie. Polecam serdecznie.

Re: opakowania z materiałów ECO

: 31 maja 2021, 16:37
autor: szyśiunia
Teraz taki trend, że opakowania muszą być jak najbardziej eko, że niby takie PROnatura. Ale jak się okazuje bez folii bąbelkowej i tak sie nie obejdzie. Bo jak inaczej solidnie zabezpieczyc towar na wysyłkach eksportowych? Ewentualnie mozna próbować jeszcze papierem pakowym jaki mają tutaj https://przeprowadzkisklep.pl/ choć jednak co folia to folia zwłaszcza w przypadku szklanego asortymentu

dospel play 100

Re: opakowania z materiałów ECO

: 10 cze 2021, 9:17
autor: Walkowa
Coraz więcej właścicieli firm zwraca uwagę na to, aby ich firma była właśnie bardziej ekologiczna i zamawia torby papierowe dla swoich klientów. Widziałam, że całkiem niedrogo można takie torby papierowe z nadrukiem zamówić na stronie internetowej https://torbypapieroweeko.pl. Czy ktoś z Was miał może okazję korzystać z tej oferty?

Re: opakowania z materiałów ECO

: 23 cze 2021, 19:14
autor: KajaŻ
Ostatnio musiałam kupić opakowania takie jak : filie taśmy do pakowania i wszytko to zamawiam w tej firmie Anapack https://www.anapack.eu/katalog/3-pakowanie/ . Polecam zapoznać się z oferta tej firmy jeżeli prowadzimy sklep, magazyn bo firma oferuję ceny bardzo konkurencyjne.

Re: opakowania z materiałów ECO

: 01 paź 2021, 9:32
autor: danuśka
Przede wszystkim musimy odpowiednio zabezpieczyć takie opakowania przed wilgocią, brudem i innymi zanieczyszczeniami. W tym celu warto kupić folię stretch w rolkach, która dostępna jest w https://pakujto.pl/product-category/pia ... a-stretch/ , jest bardzo wytrzymała, więc doskonale nadaje się do zabezpieczeń paczek

Re: opakowania z materiałów ECO

: 11 paź 2021, 11:44
autor: soba
Jeśli chodzi o różnego rodzaju opakowania, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://stark.pl/oferta/ . Mają tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Jest z czego wybierać. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na jakość. Należy również wybrać rozwiązania, które spełnią konkretne potrzeby.