Strona 1 z 1

Stoisko targowe

: 29 wrz 2020, 7:45
autor: Zołza
Czy korzystaliście kiedyś z rozwiązań firmy BWS Poznań https://www.bws.poznan.pl/park-maszynowy/ ? Obejrzałam dokładnie ich park maszynowy i jestem naprawdę pełna podziwu. Nie będę się nawet zastanawiać i podejmę z nimi współpracę. Korzystają z tak nowoczesnych technologicznie rozwiązań, że naprawdę warto zamówić u nich stoisko targowe. Niedługo będą targi jachtowe i sportów wodnych, więc muszę się spieszyć :)

Re: Stoisko targowe

: 20 gru 2020, 3:42
autor: monka
O skuteczną reklamę lokalną firma https://smartdesign-expo.com/landing/pr ... targowych/ odpowiada. To u nich macie ścianki reklamowe, standy i inne takie. Czyli po prostu wszystko to, co może pomóc nam lepiej pokazać produkt. Dokładniej to ja nie wiem, ale z kolei w sieci ludzie piszą, że nawet jakieś tam elementy elektroniczne mogą wmontować.

Re: Stoisko targowe

: 23 sty 2021, 17:23
autor: Andzia
Jeszcze nie korzystałam z ofert firm reklamowych ale chodzi mi po głowie współpraca z Exposite Polska. Mają do zaoferowania naprawdę ciekawe i pomysłowe rozwiązania, a mi by się właśnie przydały ich ekspozytory i może jeszcze szafy reklamowe. Ktoś z Was może już korzystał z ich usług promocyjnych? Bardzo jestem ciekawa.