Strona 1 z 1

Bezpieczeństwo w domu

: 21 wrz 2020, 13:29
autor: Zośka
Zależy mi na tym, żeby moja rodzina czuła się bezpiecznie w naszym domu. Dlatego planujemy założyć alarm i monitoring wiem, że to bardzo ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Re: Bezpieczeństwo w domu

: 24 lis 2020, 12:52
autor: błażej
Jeśli chodzi o sprawdzoną firmę od systemów alarmowych to doradzić wam mogę https://smart-mdb.pl/ z Mrągowa (dzałają w całej Polsce). Oferują bezpłatny projekt z wyceną, montaż z konfiguracją całych systemów oraz pojedynczych elementów i serwis. Solidni rzetelni, wszystko szybko ogarniają, jak najlepiej ich oceniamy.

Re: Bezpieczeństwo w domu

: 30 lis 2020, 17:25
autor: meleczko
Bezpieczeństwo to podstawa, nie znam teraz domu bez alarmu. My tak samo zdecydowaliśmy się na alarm i dobrze wybraliśmy. Dzięki agencji ochrony Securitas mamy system alarmowy, ale i zdalny monitoring wideo. Tu odsyłam do zapoznania się ze szczegółami https://www.securitas.pl/Uslugi/ochrona-zdalna/ W skrócie opcja ta polega na obserwowaniu obiektu za pomocą systemu kamer i reagowaniu na sygnały alarmowe. W razie konieczności agencja może zdalnie ocenić czy sytuacja alarmowa wymaga wysłania patrolu interwencyjnego, czy też alarm jest fałszywy. Bardzo to fajna sprawa, skuteczna i pozwalająca oszczędzić pieniądze.

Re: Bezpieczeństwo w domu

: 07 gru 2020, 11:12
autor: karin33
Bezpieczeństwo ważna rzecz. Kilka lat temu był problem z tym, by zamontować w prywatnym domu takie systemy. Obecnie można to zrobić praktycznie od ręki. Są firmy jak ta https://www.optiguard.pl/systemy-alarmowe-2/ , które oferują szeroki asortyment takich zabezpieczeń. Warto do nich napisać, a pomogą kompleksowo dobrać odpowiednie akcesoria.

Re: Bezpieczeństwo w domu

: 24 sty 2021, 22:10
autor: ginamó
Montaż czujników ruchu jest według mnie koniecznością w obiekcie mieszkalnym. Pośród naszych czterech ścian zagościły rozwiązania w takiej formie, zaproponowane przez ATLine http://atline.pl/oferta/produkty/ . Trzeba być gotowym na różnego rodzaju niebezpieczeństwo i zagrożenie, szczególnie w dzisiejszych czasach!

Re: Bezpieczeństwo w domu

: 17 maja 2021, 11:09
autor: Dawid Ciśak
Bardzo dobra decyzja. Warto zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoich domowników. W mojej okolicy niedawno doszło do kilku włamań, dlatego także zdecydowałem się na instalację systemu alarmowego. Potrzebne urządzenia zamówiłem od firmy http://www.ebx.pl/oferta-handlowa/systemy-alarmowe. Wszystkie elementy wyposażenia posiadają wymagane atesty i znaki towarowe. Osobiście jestem bardzo z nich zadowolony.

Re: Bezpieczeństwo w domu

: 25 maja 2021, 8:33
autor: KamilOś
Jak szukacie dobrych systemu do kontroli swojego domu przed próbami kradzieży to na pewno warto zadbać w mojej opinii o porządny system monitoringu domu i u mnie wygrał zdecydowanie zestaw od orllo jak zestaw CAMSET PRO 4+ https://orllo.pl/zestaw-do-monitoringu- ... p-1tb.html z jakością nagrań Full HD, powiadomienie alarmowe, dość łatwo można sobie je ustawić, no i mam podgląd na żywo na telefonie także dla mnie duże ułatwienie :)