Strona 1 z 1

Rozwód

: 02 wrz 2020, 9:34
autor: Aśka
Czy rozwód bez udziału prawnika jest możliwy, czy jednak prawnik jest koniecznością? Jak myślicie? Udało się komuś rozwieść bez mieszania w o osób trzecich? Przyznaję że ja chyba nie znam nikogo takiego?

Re: Rozwód

: 07 wrz 2020, 20:35
autor: ciąża
Uważam, że prawnik to ostateczność w przypadku rozwdu który ma odbyć się polubownie.
--
Usuwanie ciąży Słowacja

Re: Rozwód

: 16 wrz 2020, 5:24
autor: pati
Rozwód to często trudna i skomplikowana, a tym bardziej jak są dzieci. Wówczas trzeba odpowiednio zadbać o sprawy związane z opieką, alimentami itp. A nie zawsze dwie strony są się w stanie dogadać. Dlatego ja też korzystałam z pomocy adwokata przy rozwodzie. Jest bardzo dobry adwokat w Szczecinie, Łukasz Węgłowski. Ma bardzo duże doświadczenie w takich sprawach i naprawdę można na nim polegać.

Re: Rozwód

: 20 wrz 2020, 18:12
autor: alutka90
Witam,poszukuje prawnika,ktory udzieli mi porady prawnej w waznej dla mnie sprawie. Chodzi o moje dzieci. Kolezanka miala juz pewne doswiadczenia i poleciła mi tego prawnika https://lexsecure.pl/ Co o tym myslicie ? Pozdrawiam.

Re: Rozwód

: 29 wrz 2020, 18:45
autor: flora
Nie słyszałam o takim rozwodzie. Gdy siostra się rozwodziła, to prawnik był konieczny. Ogólnie jen rozwód był nieco trudniejszy, bo jej były był strasznie problematycznym człowiekiem i nawet na sali sadowej próbował jej namieszać w życiu. Na szczęście siostra miała dobrego adwokata z krakowskiej Kancelarii Adwokackiej dr Kingę Karsten https://www.karsten.pl/specjalizacje/kl ... dywidualni. On jest rzetelną osobą, bardzo profesjonalna, zna się na prawie, ma do widzenie w tego typu sprawach i w zasadzie dzięki niej siostra ma już swojego eks z głowy, polecam.

Re: Rozwód

: 24 lut 2021, 20:25
autor: oluś
Moja siostra przechodzi ciężki moment w życiu a mianowicie chodzi o rozwód. Dlatego wpadłam na pomysł aby się nie zadręczała to kupiłam jej fajna książkę pt " Dziewczynka z walizki. Historia dwóch sióstr rozdzielonych przez wojnę " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/dziewczynka ... 79550.html . Historia pisze zaskakujące scenariusze. Zadziwia. Wstrząsa. Elektryzuje. Historia, która ukazuje David Serrano Blanquer jest zaskakująca.

Re: Rozwód

: 04 mar 2021, 21:26
autor: Walkowa
Czasami niestety dochodzi do takiej sytuacji, kiedy rozwód jest tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli macie wspólny majątek, lub dzieci, to sądzę, że skorzystanie z pomocy prawnej w tym zakresie będzie jak najbardziej okej. Z tego, co wiem, za takimi sprawami w Warszawie zajmuje się kancelaria prawna Gawor. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/rozwod-warszawa/. Prawnicy pomogą Wam właśnie między innymi przy podziale majątku czy też przy ustaleniu opieki nad dzieckiem. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z ich usług.

Re: Rozwód

: 24 mar 2021, 19:54
autor: Bijz4ewę
pati pisze: ↑16 wrz 2020, 5:24 Rozwód to często trudna i skomplikowana, a tym bardziej jak są dzieci. Wówczas trzeba odpowiednio zadbać o sprawy związane z opieką, alimentami itp. A nie zawsze dwie strony są się w stanie dogadać. Dlatego ja też korzystałam z pomocy adwokata przy rozwodzie. Jest bardzo dobry adwokat w Szczecinie, Łukasz Węgłowski. Ma bardzo duże doświadczenie w takich sprawach i naprawdę można na nim polegać.
warto zwracać uwagę na wybór adwokata.
-
hulajnogi elektryczne

Re: Rozwód

: 30 mar 2021, 8:14
autor: lawenda
Dokładnie, wybór adwokata to kluczowa kwestia. Powinniście sugerować się doświadczeniem, a nie tylko niską ceną. Wiem co mówię. Moją sprawę rozowodową do końca przeprowadziła adwokat http://www.adwdomaradzka.pl/ za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Nie musiałam o nic się martwić, powierzając jej tą sprawę.

Re: Rozwód

: 03 maja 2021, 12:45
autor: dekorator
Sam rozwód na pewno nie jest przyjemną sytuacją dla nikogo z nas, ale w sumie jest to również i ostateczność. Muszę przyznać, że ja także całkiem niedawno miałem okazję przeczytać artykuł https://www.blizejprawa.pl/abecadlo/co- ... rozwodowa/ co tak naprawdę warto jest wiedzieć przed samym rozwodem.

Re: Rozwód

: 25 maja 2021, 12:43
autor: mart22
Przygotuj się na wiele różnych sytuacji. Ja po swoim rozwodzie zbierałam się długo i teraz żałuje, że nie zaczęłam szybciej ogarniać pewnych rzeczy, bo teraz miałabym naprawdę spokój. Mi bardzo pomogła strona https://ekancelaria.tv/ gdzie znajdziesz naprawdę świetne porady prawne i to wszystko online. Bez wątpienia wszystko tam będziesz mieć wyjaśnione i przedstawione. Powodzenia!

Re: Rozwód

: 01 cze 2021, 6:40
autor: Mała
Jeśli szukacie dobre adwokata, który przeprowadzi wam szybko i sprawnie rozwód, to polecam panią mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Prowadziła sprawę rozwodową mojego brata. Nie była to sprawa prosta, a pani mecenas świetnie sobie ze wszystkimi problemami poradziła. Zajęła się wszystkim profesjonalnie, ale i z dużym wyczuciem, a w tego typu sprawach, to też bardzo ważne. Jej kancelaria współpracuje z notariuszem, komornikiem, więc otrzymuje się tam kompleksową pomoc, co pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale także nerwy, których podczas rozwodu nie brakuje.