Strona 1 z 1

Naprawa komputera

: 21 wrz 2020, 14:39
autor: Parebol
Wiecie może gdzie znajdę rzetelne usługi naprawy komputerów? Właściwie chciałam już spisać na straty swój sprzęt, ale znajomy powiedział, że można go uratować. Jednak muszą się nim zająć specjaliści. Szukając w internecie trafiłam na tą firmę https://nano-serwis.pl/uslugi/naprawa-k ... jonarnych/ i zastanawiam się nad ich ofertą. A może Wy mi coś doradzicie?

Re: Naprawa komputera

: 21 wrz 2020, 20:19
autor: Xytruj
zależy co oczywiście jest zepsute.
-
Projektowanie i zakładanie ogrodów Trawarica

banany bio

Re: Naprawa komputera

: 14 maja 2021, 19:22
autor: błażej
Najlepiej jest skontaktować się z profesjonalną firmą jaką jest https://sprawnykomputer.pl/pomoc-zdalna/ . fajnie, że mają możliwość zdalnej pomocy dzięki czemu nie musimy nigdzie jeździć z laptopem tylko połączą się z nami i naprawią usterkę. Cena za ich usługi również nie jest wysoka

Re: Naprawa komputera

: 16 maja 2021, 17:46
autor: dekorator
Kiedy faktycznie nasz sprzęt komputerowy ulega awarii to jak najbardziej wtedy musimy mieć pewność, że oddajemy go do właściwego serwisu. Ja jestem bardzo zadowolony z serwisu sprzętu Apple https://www.macforce.pl/ i muszę przyznać, że jak najbardziej jest to bardzo dobry serwis.

Re: Naprawa komputera

: 21 maja 2021, 18:26
autor: Erejka
Każdy sprzęt się przecież może zepsuć, nawet ten najdroższy. Ja kupowałam teraz właśnie nowy komputer i jestem bardzo z niego zadowolona. Mam nadzieje, że posłuży mi bardzo długo. Tak jak do tej pory iMac M1 działa bez zarzutu i nic się z nim złego nie dzieje.

Re: Naprawa komputera

: 24 maja 2021, 10:09
autor: Tombudą12
Naprawa komputera jest bardzo istotnym elementem jeśli nie chcemy ponosić dodatkowych kosztów związanych z kupnem nowego sprzętu. Często wystarczy drobna naprawa, aby uniknąć kupna nowego urządzenia i dzięki temu jesteśmy w stanie cieszyć się dalszym użytkowaniem. Warto zajrzeć na serwiskomputerowylublin.pl, tam można znaleźć niezbędną wiedzę na temat napraw sprzętu komputerowego.

Re: Naprawa komputera

: 27 maja 2021, 8:59
autor: Komisarz Miś
Nie zawsze naprawianie starego komputera ma jeszcze sens z punktu widzenia ekonomiami, czy nawet technologii. Stare maszyny nie nadążają za postępem w nowoczesnym oprogramowaniu. Jeżeli budżet masz ograniczony, możesz w zamian rozważyć laptop czy komputer poleasingowy, na przykład takiego Della https://scrascom.pl/laptop-dell-latitud ... windows-10 To produkt klasy biznes, więc na pewno długo popracuje bez awarii. Do tego świetna cena i legalny software - jak dla mnie, warte zastanowienia się ;)

Re: Naprawa komputera

: 24 wrz 2021, 15:47
autor: yaroć
Wydaje się, że naprawa komputera jest prosta jednak w wielu przypadkach nie i tak było też w moim przypadku. Gdyby nie specjaliści z serwisu https://medicphone.pl/serwis-laptopow-gdansk/ to mój laptop do dziś by nie działał, a tak oddałem im do serwisu i naprawili w kilka dni. Bardzo im dziękuję, bo teraz wszystko działa tak, jak powinno.

Re: Naprawa komputera

: 08 paź 2021, 11:58
autor: Karaul
O ile mi wiadomo, Mam już duże doświadczenie w montażu i demontażu różnych komputerów i chcę powiedzieć, że nie ma tam nic skomplikowanego. Jest YouTube, możesz zobaczyć, jak naprawić tę lub inną część. Być może taniej będzie kupić nowy komputer. Tak, będzie ciągnąć gry tylko CS GO, ale ta gra nie jest tak zła, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, poza tym możesz sprzedawać i kupować skórki na stronie kosa cs go.