Strona 1 z 1

Magazynowanie

: 20 wrz 2020, 15:02
autor: Anetta35
Jaka jest Wasza opinia na temat takich usług jak magazynowanie w https://kmc-services.com.pl/magazynowanie/ ? Przyznam szczerze, że początkowo brałam pod uwagę budowę własnego magazynu, jednak póki co nie mogę sobie pozwolić na tego rodzaju inwestycje. Wobec czego propozycja tego typu wydaje mi się bardzo atrakcyjna, szczególnie, że mamy tutaj dostęp do powierzchni magazynowej najwyższej klasy, a warunki współpracy wydają mi się naprawdę ciekawe.

Re: Magazynowanie

: 06 paź 2020, 16:02
autor: flora
My nie magazynujemy sami, nie opłaca nam się to. Wolimy korzystać z usług logistycznych i magazynowania firmy D.M.T. w Pruszkowie https://www.dmt.waw.pl/jak-dzialamy/magazynowanie. Oni mają korzystne ceny, zdecydowanie warto z ich oferty skorzystać. Są profesjonalni, prowadzą nie tylko przechowywanie rzeczy, ale również paletyzację, ogólnie całą obsługę logistyczną wokół procesu sprzedaży i wychodzi im to świetnie, polecam ich serdecznie.

Re: Magazynowanie

: 09 paź 2020, 10:06
autor: lidia
Też sami magazynujemy, sporo jest z tym roboty i potrzebny jest profesjonalny sprzęt. My na przykład platformy elektryczne z podestem ładunkowym kupiliśmy w sklepie internetowym Technik Ntb https://technikntb.pl/drabiny-magazynow ... kowym.html. Oni mają fajną ofertę, ceny dostępnych u nich produktów są korzystne, a przy tym wszystkie artykuły są świetnej jakości, polecam.

Re: Magazynowanie

: 13 paź 2020, 15:24
autor: Walkowa
Jeśli macie do czynienia z magazynowaniem jakiś materiałów sypkich, to mogą Wam się przydać specjalne worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/. Takie kontenery elastyczne są nie tylko wygodne, ale również bardzo trwałe i wytrzymałe ;)

Re: Magazynowanie

: 19 paź 2020, 7:18
autor: Anus83
Jeśli szukalibyście wspomnianych już tutaj worków big bag, to takie można dostać w dobrej cenie w firmie https://www.polrod.pl/. Worki big bag z czeterema zaczepami, jednym lub z dwoma czy nawet big bagi na odpady budowlane. Świetna jakość i szybka realizacja zamówień.

Re: Magazynowanie

: 24 lis 2020, 16:13
autor: jksał
Jeśli chodzi o odpady to zalecam zaopatrzyć się w specjalistyczne pojemniki, za sprawą których będziecie mieli gdzie przetrzymywać odpady. My od dawna wynajmujemy je od https://www.phu-impex.pl/ , przez co mamy kłopot z głowy.

Re: Magazynowanie

: 13 sty 2021, 11:36
autor: ginamó
Na odpady warto zakupić najwyższej klasy pojemniki na odpady. Zadecydowałem o wyborze tych z oferty https://www.proekoserwis.pl/ , reprezentujących godną i najwyższej klasy jakość. Wybór wart uwagi!

Re: Magazynowanie

: 12 kwie 2021, 23:04
autor: Błażej
Jeśli chodzi o pracę w magazynie, to na pewno warto zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, czyli zaopatrując ich w odzież roboczą, która im to zapewni. Możesz zajrzeć do sklepu, w którym niedawno kupowałem fartuchy laboratoryjne https://anco.com.pl/pl/p/Fartuch-labora ... meski/1200.