Strona 1 z 1

Komunia

: 20 wrz 2020, 5:43
autor: Klara27
Wiecie może gdzie najlepiej w Szczyrku zorganizować komunię? Córka będzie miała w przyszłym roku, ale wiem, że sale trzeba zamawiać z dużym wyprzedzeniem. Dlatego już pytam :) Znalazłam hotel Skalite https://hotelskalite.pl/organizacja-imp ... ch-szczyrk. Czy ktoś z was organizował u nich jakąś uroczystość?

Re: Komunia

: 28 paź 2020, 21:38
autor: żaklina
Organizacja przyjęcia komunijnego to naprawdę duże wyzwanie. Trzeba zadbać o każdy szczegół, aby nasze dziecko zapamiętało ten dzień na długo. Tutaj https://urodaizdrowie.pl/przyjecie-komu ... go-dziecka sobie zerknijcie. Jest tam bowiem ciekawy artykuł, który niewątpliwie może okazać się niezwykle pomocny. Myślę, że warto przede wszystkim dobrze zaplanować takie przyjęcie i realizować poszczególne punkty.

Re: Komunia

: 23 mar 2021, 12:43
autor: Walkowa
A skoro już mowa o Pierwszej Komunii Świętej, to gdzie kupowaliście dla dziecka różaniec przed komunią? Czy lepiej zrobić taki zakup stacjonarnie, czy przez internet? Bardzo ładne różańce srebrne widziałam ostatnio w sklepie internetowym z dewocjonaliami https://www.meritohurt.pl/rozance-srebr ... ienia.html. Jak sądzicie, czy opłaca się tam taki różaniec zamówić?

Re: Komunia

: 30 mar 2021, 13:50
autor: lawenda
Ja póki co szukam na szybko zaproszeń komunijnych, bo jak zwykle się zagapiłam. W oko wpadły mi w szczególności te ze sklepu https://sakramento.pl/ i mam do was pytanie, czy ktoś z was zdecydował się na ich zakup? Na zdjęciach super wyglądają, ceny też rozsądne. Dajcie znać, co myślicie.

Re: Komunia

: 31 mar 2021, 19:06
autor: tomek2
Walkowa pisze: ↑23 mar 2021, 12:43 A skoro już mowa o Pierwszej Komunii Świętej, to gdzie kupowaliście dla dziecka różaniec przed komunią? Czy lepiej zrobić taki zakup stacjonarnie, czy przez internet? Bardzo ładne różańce srebrne widziałam ostatnio w sklepie internetowym z dewocjonaliami . Jak sądzicie, czy opłaca się tam taki różaniec zamówić?
Często przy samych kościołach działają tego typu sklepiki.

Re: Komunia

: 01 kwie 2021, 11:14
autor: Kaja
Przygotowanie do komunii to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać, a niestety w obecnych czasach kwestia uroczystości kościelnej odchodzi na bok, na rzecz imprezy i prezentów... Szkoda, że tak bardzo się to stoczyło, ale co zrobić? Z pewnością konieczne będzie właściwe przemyślenie sprawy.