Strona 1 z 1

Re: Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

: 22 wrz 2020, 7:21
autor: Ramzes
A wiem:) Ale też niedawno sprawdzałem w necie jak zrobić odpowietrzanie grzejnika w bloku :)
Trafiłem na bloga https://www.awconstruction.pl/blog/uslu ... -grzewczy/
i tu masz szczegółowo opisane jak to wykonać, więc nie bedę Ci tu pisać krok po kroku , bo wyżej już to opisali.
Dodam, że jak zrobisz tak, jak napisali to bez problemu sobie odpowietrzysz sama i nie będziesz musiała za to płacić :mrgreen:

Re: Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

: 21 paź 2020, 7:26
autor: koleś
No to nie jest trudne, bo każdy grzejnik ma jeden odpowietrznik i wystarczy go odkręcić i sprawa załatwiona. Doskonale zdaję sobie sprawę jednak, że nie wszyscy mogą o tym wiedzieć, dlatego podpowiem, że możecie zamówić pogotowie hydrauliczne Warszawa . Na pewno odpowiedni fachowiec przyjdzie i zrobi co trzeba za symboliczną kwotę.

Re: Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

: 23 paź 2020, 13:31
autor: błysk
Nie jest to trudne zadanie, ale jeśli nie możecie sobie poradzić, to wspomniane przez kolegę pogotowie hydrauliczne może pomóc. Ja, prawdę mówiąc, sam bym nawet akcesoria do pomp i hydroforów zamontował, ale po prostu mieliśmy takie zajęcia w szkole. Wiem jednak, że to nie jest proste, dlatego nie dziwne, że pytacie.

Re: Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

: 11 lut 2021, 15:28
autor: Kuń
Myślę że w sytuacjach kryzysowych, gdy mamy kłopot z zatkanymi rurami i przytrafia się jakaś niespodziewana awaria to takie pogotowie hydrauliczne to ogromna pomoc. Moi znajomi mieli taką awarię i pomogło dopiero Przepychanierurwarszawa.pl , które wykonało udrażnianie rur. Łatwo podobno nie było ale cel zostało osiągnięty :)