Strona 1 z 1

Gdzie kupić projekt domu?

: 08 wrz 2020, 18:36
autor: milagros
Witajcie.
Pewnie nieraz już tutaj padło takie pytanie - gdzie najlepiej kupić projekt domu?
Ale na prawdę zależy mi jak najlepszych propozycjach, bo wiem że bywa różnie z biurami projektowymi etc.

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 10 wrz 2020, 17:51
autor: monka
Najlepiej, w porządnym biurze architektonicznym.
___
Krupówka Resort Szczyrk

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 12 wrz 2020, 18:42
autor: nelly
A o firmie MG Projekt nikt z was nie słyszał? No, bo tam na prawdę znajdziesz prawdziwe cudeńka, jak chodzi o projekty. Zobacz sobie - https://www.mgprojekt.com.pl . W dodatku dodam, że teraz jest super promocja trwająca tylko do 21 września i wszystkie projekty są przecenione o 20%.

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 15 wrz 2020, 20:52
autor: gabi22
O brzmi fantastycznie, koniecznie muszę się zapoznać z ich ofertą. Skoro tak świetne projekty ma firma MG Projekt, to jestem ciekawa co upatrzę tam dla siebie... Może znajdę ten wymarzony projekt dla siebie.

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 30 wrz 2020, 12:07
autor: lanza
Tu https://housecollection.pl/projekty-domow-typu-stodola masz bardzo dużo ciekawych projektów na domy tupu stodoła, ja się na taki projekt zdecydowałam bo nie tylko pasował do mojej działki ale to też domy ekonomiczne w budowie i energooszczędne. Projekt takiej nieruchomości dzięki prostej konstrukcji można wybudować w szybkim tempie przy niskich kosztach a co ważne będzie wygodny dla całej rodziny

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 23 lis 2020, 14:18
autor: Maryśka
Ze swojej strony mogę polecić na pewno ten rojekt domu - https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-feniks.php Idealny na 4-osobowej rodziny domek parterowy, budowany zgodnie z najnowszymi technikami architektonicznymi. Dom jest zaprojektowany funkcjonalnie, a pomieszczenia rozmieszczone logicznie i z pomysłem. Myślę, że mieszkanie w takim domu będzie na pewno bardzo wygodne.

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 17 maja 2021, 8:26
autor: Kleo
Jest teraz wiele biur projektowych. Szczególnie dużą popularnością cieszą się te, które mają gotowe projekty domów. Sama kupowałam gotowy projekt i to bardzo dobre oraz dobre cenowo rozwiązanie. Jeśli chodzi o takie projekty domów nowoczesnych, warto popatrzeć tutaj https://projektyzwizja.pl/ . Mają bardzo fajne i funkcjonalne projekty, które sprawdzą się w przypadku większości inwestorów.

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 17 maja 2021, 17:31
autor: rumuśko
Jak chcesz kupic gotowy projekt domu to polecam Ci się zaintertesowac tą firmą https://www.archeton.pl/ Posiadają bardzo dużo interesujących projektów domów w różnych kondygnacjach od parterowych po prawdziwe wille. Na pewno będziesz zadowolony z ogromnego wyboru jaki tutaj zastaniesz.

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 25 cze 2021, 16:52
autor: gajga
Zobacz na te gotowe projekty domów jednorodzinnych jak chcesz mieć duży wybór a przy tym pewność, że ten wybrany projekt będzie strzałem w dziesiątkę i w trakcie budowy nie pojawią się żadne niespodzianki. Ceny atrakcyjne, w tym liczne gratisy, projekty zgodne z obowiązującymi standardami projektowania w Europie.

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 19 sie 2021, 13:56
autor: Bartłosz
Mieć dobry projekt swojego domu to podstawa. Tego jest wszędzie na internecie. Warto wejść https://projektyzwizja.pl/ firma zajmuję się projektami domów patrząc na klienta to co chce oraz z mgiełką nowoczesności. Znajdziesz tutaj to co chcesz i to co ci się podoba. Polecam

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 31 sie 2021, 9:25
autor: Kordia
Jest wiele biur projektowych, gdzie taki projekt można kupić. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na technologię, w jakiej zaprojektowany jest budynek. Fajną moim zdaniem opcją są ostatnio domy modułowe. Są firmy jak ta https://mjproject.tech/ , gdzie można taki dom zaprojektować i wykonać. I to w bardzo krótkim czasie, bo w kilka tygodni. Są to domy całoroczne, a co za tym idzie, to świetna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa.

Re: Gdzie kupić projekt domu?

: 28 lis 2023, 11:47
autor: Gość
Dla tych, którzy szukają domu z elementami tradycyjnej architektury, projekty domów dostępne na tej stronie mogą zaoferować projekty, które łączą klasyczne piękno z nowoczesnymi udogodnieniami.