Strona 1 z 1

Detoks

: 04 wrz 2020, 11:12
autor: MartinBic
Hej. Czy ktos z was probowal kiedys detoksu organizmu? Jak to przebiegalo? Czy zauwazyliscie wszystkie wymienione tutaj https://www.czikczik.com/zdrowie/detoks-organizmu-milowy-krok-w-walce-z-uzaleznieniem/ zalety? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Re: Detoks

: 15 wrz 2020, 10:28
autor: jar
Byłam na detoksie ale razem ze specjalistą. Lepiej nie robić tego samemu, żeby na pewno bezpiecznie przejść przez ten proces. Ja skorzystałam z pomocy specjalistów z gabinetu medycyny naturalnej w Bydgoszczy Motylek https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/de ... -organizmu. To rzetelny ośrodek, specjaliści są profesjonalni, znają się na tym co robią i mają odpowiednie kwalifikacje. Cenowo wyszło korzystnie, a efekt jest super, polecam.

Re: Detoks

: 16 wrz 2020, 22:38
autor: anastazjamoro
Detoks zawsze kojarzył mi się tylko z oczyszczaniem organizmu a tu niedawno znalazłam super serię kosmetyków eco nature z bielendy która rewelacyjne detoksykują i matują :)

Re: Detoks

: 15 paź 2020, 15:18
autor: chwaścik
Detoks organizmu zależy od czego? Bo jeśli od alkoholu to ja uważam, że w takim przypadku zdecydowanie lepiej jest zgłosić się na taki detoks do dobrego ośrodka leczenia uzależnień. Tak się składa, że ja odbyłam taki detoks alkoholowy w ośrodku Detoks Fenix w Warszawie. Dzięki pomocy i wsparciu ich pracowników udało mi się wyjść z mojego uzależnienia. Także jak widać detoks może dotyczyć każdego z nas

Re: Detoks

: 01 wrz 2021, 10:23
autor: kasiakowa06
MartinBic pisze: ↑04 wrz 2020, 11:12 Hej. Czy ktos z was probowal kiedys detoksu organizmu? Jak to przebiegalo? Czy zauwazyliscie wszystkie wymienione tutaj czikczik.com/zdrowie/detoks-organizmu-milowy-krok-w-walce-z-uzaleznieniem zalety? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Mi się detoks kojarzy z odtruwaniem alkoholowym... Mało przyjemny temat, ale na szczęście są kliniki, które w tym pomagają https://odoklinika.pl/
Obrazek

Re: Detoks

: 12 paź 2021, 19:50
autor: Miłosz34
Ja słyszałam o detoksie alkoholowym, kiedy mój znajomy poddał się leczeniu. Towarzyszyłem mu nawet podczas zabiegu. Odtrucie alkoholowe to proces w 100% bezpieczny – pod warunkiem, że jest realizowany pod kontrolą wykwalifikowanego personelu medycznego. Dla zainteresowanych polecam stronę https://odtruwanieszczecin.pl/, gdzie dokładnie opisano przebieg zabiegu oraz ewentualne przeciwskazania. Cały proces polega głównie na usunięciu szkodliwych produktów metabolizmu oraz dożylnym dostarczeniu organizmowi witamin i minerałów.

Re: Detoks

: 23 paź 2021, 11:57
autor: łupinka
Moim zdaniem jeżeli chodzi o detoks to bardzo dobry pomysł. Warto również przemyśleć wybór odpowiedniego ośrodka, który będzie wam w stanie pomóc. Moim zdaniem w takim wypadku warto zainteresować się ofertą, jaką posiada Ośrodek Krajna. Moim zdaniem w ofercie mają jakościowy detoks oraz świetnie wyposażony ośrodek, który wam polecam.

Re: Detoks

: 22 lis 2021, 19:59
autor: Grzegorz
Korzystałem kiedyś z detoksu alkoholowego w Żorach. Miało to miejsce po mocno zakrapianej imprezie. Teraz mam już nauczkę i tego z pewnością nie powtórzę. Informację o odtruciu znalazłem w sieci. Byłem przekonany, że to zabieg dla osób uzależnionych, ale okazało się, że mogą z niego skorzystać także osoby, którym tak jak mi, jednorazowo zdarzyło się przesadzić z alkoholem. Podczas detoksu alkoholowego do organizmu pacjenta wprowadzane są dwie kroplówki, jedna z glukozą, której celem jest wyrównanie poziomu cukru we krwi, a druga z solą fizjologiczną.