Strona 1 z 1

Kredyt na fotowoltaikę

: 01 sie 2020, 5:58
autor: Edgar_86
Witam serdecznie. Czy ktoś z was brał może kredyt na panele fotowoltaiczne w Łodzi? Gdzie dowiem się więcej na ten temat? Od dawna planuję tę inwestycję, ale chcę się dowiedzieć, co powinienem dokładnie zrobić.

Re: Kredyt na fotowoltaikę

: 13 sie 2020, 5:54
autor: aurelian1963
Polecam skorzystać z pomocy czasnakredyt.pl. Zajmują się profesjonalnym doradztwem kredytowym, więc możesz liczyć na ich wiedzę i doświadczenie. Wytłumaczą Ci, co i jak zrobić, żeby ubiegać się o ekokredyt. Oczywiście na korzystnych dla Ciebie warunkach.

Re: Kredyt na fotowoltaikę

: 17 sie 2020, 18:57
autor: Yenn231
Co do kredytów i pożyczek to dobrze jest wpierw zebrać jakąś wiedzę na ten temat. To zawiły temat, kredytów jak i pożyczek jest wiele ofert jak i wiele wariantów. Zobaczcie sobie jakiś portal finansowy typu http://www.szybkiepozyczki.xyz/.

Re: Kredyt na fotowoltaikę

: 27 sie 2020, 22:01
autor: brandy
Ale po co kredyt? Przecież takie instalacje są często dotowane. Wejdź sobie na stronę https://ecocalma.pl/ i sprawdź jak to wygląda. Są programy, które pokrywają 50% kosztów inwestycji do 5 tys. A jeśli prowadzisz działalność rolniczą to masz jeszcze więcej możliwości No i zawsze możesz później odliczyć to sobie od podatku.

Re: Kredyt na fotowoltaikę

: 11 wrz 2020, 12:02
autor: Walkowa
A czy wiecie o tym, że na takie rozwiązania do Waszej firmy lub domu możecie też otrzymać dofinansowanie? W jego zdobyciu może Wam pomóc na przykład firma https://www.efektywniej.pl/. Osobiście uważam, że warto z tego skorzystać :)