Strona 1 z 1

Skąd meble do sypialni?

: 09 sie 2020, 10:08
autor: Stela1980
Gdzie radzicie rozejrzeć się w poszukiwaniu ładnych mebli do sypialni? Nie wiem, czy skorzystać z oferty salonu meblowego, czy zamówić meble bezpośrednio od producenta. Jak myślicie?

Re: Skąd meble do sypialni?

: 19 sie 2020, 20:33
autor: Blanka-83
Z doświadczenia wiem, że lepiej jest zamawiać od producenta, bo masz większą pewność co do jakości. Ładne mebelki do sypialni ma w ofercie firma labi.pl. Znam ich produkty i mogę polecić. Nie zapłacisz dużo, a wyposażenie posłuży na lata i trudno będzie je zniszczyć:)

Re: Skąd meble do sypialni?

: 24 sie 2020, 16:45
autor: MoniMil
Do sklepu też dostarcza meble producent i jakość zawsze jest ta sama. A do tego jest gwarancja ceny i wiesz ile zapłacisz za dostawę. Ja swoje meble zamówiłam Mirjan24 i jestem bardzo zadowolona. Mają też ciekawe inspiracje: https://www.mirjan24.pl/content/category/2-inspiracje

Re: Skąd meble do sypialni?

: 09 lis 2020, 20:00
autor: StaśZ
Ja ostatnio byłem w https://citymeble.com/gdansk/. Miejsce pełne inspiracji zarówno dla projektantów jak i miłośników urządzania swojego wymarzonego mieszkania, a w tym właśnie sypialni. Mnóstwo pięknych rzeczy, od których nie sposób oderwać oczu. Mebelki dla starszych i młodych gustem.

Re: Skąd meble do sypialni?

: 13 lis 2020, 12:14
autor: piłkowski
Meble do sypialni skompletowałem w sklepie Agata gdzie znalazłem świetne realizacje z fabryki Meblar która na rynku działa z powodzeniem od 25 lat. Potrafią idealnie połączyć funkcjonalność z designem co daje świetny efekt przy końcowym wyglądzie.

Re: Skąd meble do sypialni?

: 21 gru 2020, 9:53
autor: Dev
Chyba najlepiej jest kupić takie meble w jakimś sklepie internetowym, bo jest to najwygodniejsza opcja. Mojej narzeczonej spodobała się niedawno nowoczesna toaletka, więc zdecydowaliśmy się, by zamówić ją. Fajnie pasuje do reszty mebli, które znajdują się w sypialni. ;)

Re: Skąd meble do sypialni?

: 22 gru 2020, 13:11
autor: Jędrzej
My właśnie z żoną szukamy szafy do sypialni i żona wybrała z tego sklepu https://www.york-meble.pl/meble-do-sypi ... o-sypialni reszty mebli narazie nie zmieniamy, ale też mamy w planach, na wszystko przyjdzie czas.

Re: Skąd meble do sypialni?

: 08 mar 2021, 12:54
autor: Majuśka
Najlepsze meble do sypialni to takie, które są wykonane z litego drewna i starannie wykończone. Widziałam takie w sklepie http://meblex.rzeszow.pl/. Mają do wyboru różne style, różne rodzaje drewna, różne kolory mebli. Łatwo znaleźć coś pod swój gust.