Strona 1 z 1

kremacja

: 17 sie 2020, 10:26
autor: layne
Nie wiem, czy kiedykolwiek potrzebowaliście informacji na ten temat, ale uważam, że zawsze lepiej jest mieć namiary na dobry zakład pogrzebowy, w którym jest dostępne krematorium. My u siebie w Lublinie mamy taki zakład pogrzebowy - Hades. Tam mają bardzo kompleksowe usługi, gdy w tym roku zmarł nasz dziadek, który chciał być skremowany, od razu skierowaliśmy się do nich. Pomogli nam w wyborze urny, itp., zajęli się oczywiście także samą organizacja pogrzebu i pochówku, polecam ich serdecznie.

Re: kremacja

: 30 sie 2021, 13:55
autor: kasiakowa06
layne pisze: ↑17 sie 2020, 10:26 Nie wiem, czy kiedykolwiek potrzebowaliście informacji na ten temat, ale uważam, że zawsze lepiej jest mieć namiary na dobry zakład pogrzebowy, w którym jest dostępne krematorium. My u siebie w Lublinie mamy taki zakład pogrzebowy - Hades. Tam mają bardzo kompleksowe usługi, gdy w tym roku zmarł nasz dziadek, który chciał być skremowany, od razu skierowaliśmy się do nich. Pomogli nam w wyborze urny, itp., zajęli się oczywiście także samą organizacja pogrzebu i pochówku, polecam ich serdecznie.

Wydaje mi się, że ten delikatny temat trzeba poruszać na forach, ponieważ nie myślimy często o tym, co się będzie działo z naszym ciałem po śmierci. Kremacja była znana tysiące lat temu i uważam, że nadal powinna być stosowana.

-----------------------------
Kremacja zwierząt https://animaleden.pl/uslugi/
Obrazek

Re: kremacja

: 22 sie 2022, 9:54
autor: gadula667
"Nie wiem, czy kiedykolwiek potrzebowaliście informacji na ten temat, ale uważam, że zawsze lepiej jest mieć namiary na dobry zakład pogrzebowy, w którym jest dostępne krematorium. My u siebie w Lublinie mamy taki zakład pogrzebowy - Hades. Tam mają bardzo kompleksowe usługi, gdy w tym roku zmarł nasz dziadek, który chciał być skremowany, od razu skierowaliśmy się do nich. Pomogli nam w wyborze urny, itp., zajęli się oczywiście także samą organizacja pogrzebu i pochówku, polecam ich serdecznie."

Pewnie szczególnie gdy prawo zapowiadają się zmiany w prawie pozwalające przechowywać urny w domach choć zdecydowanie nie moja okolica

Re: kremacja

: 26 sie 2022, 9:56
autor: tatianakura
a to aż tak duża różnica pomiędzy tradycyjnym pogrzebem a kremacją? słyszałam że to praktycznie to samo że urna jest pochowana praktycznie tak samo jak trumna ponieważ według prawa nie można ani nie można trzymać w domu ani rozsypać prochów nawet kiedyś czytałam o tym artykuł https://rememberme-forever.pl/jak-zorganizowac-pogrzeb/ mówi o tym jak to w obecnie wygląda nie widziałam nic co mogło by świadczyć o nadciągających znaczących zmianach w tym temacie ale aż tak w tematyce zainteresowana nie jestem ale jeśli to co mówisz się potwierdzi to ciekawe czasy nas czekają niczym z filmów