Strona 1 z 1

Re: Jaka wyciskarka do cytrusów najlepsza?

: 03 wrz 2020, 18:07
autor: hyuk
Ja mam wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evo820PL, która jest bardzo nowoczesna i sprawdza mi się nie tylko do cytrusów, ale również do warzyw i innych owoców https://kuvings.pl/produkty/evo820pl/. Jest prosta w obsłudze, intuicyjna, ale tez łatwa do umycia. Działa znakomicie, super wyciska sok, a "resztki", np. z marchewki dalej zużywam do gotowania :), można tu stosować zasadę zero waste, co jest super opcją. Jest w dobrej cenie, polecam serdecznie.

Re: Jaka wyciskarka do cytrusów najlepsza?

: 03 wrz 2020, 21:21
autor: Vykolik
Dlaczego wyciskarki są tak drogie?

____________________
Wzorcowanie urządzeń pomiarowych

Re: Jaka wyciskarka do cytrusów najlepsza?

: 28 lut 2021, 21:40
autor: Jośka
Ja ostatnio oglądałam wiele takich propozycji w sieci. Taki ranking wyciskarek jednoślimakowych dobrze jest przeanalizować i wybrać coś konkretnego, aby nie żałować wyboru, bo jednak jest to ważna decyzja z zakupem na długie lata, bo takie rzeczy przeważnie kupuje się raz na długi czas.

Re: Jaka wyciskarka do cytrusów najlepsza?

: 01 mar 2021, 11:38
autor: Jacusięk9295
Szczerze mówiąc to trudny wybór. Teraz na rynku jest naprawdę bardzo dużo takich wyciskarek, więc każdy może sobie wyszukiwać różnych rzeczy. Jeżeli chodzi o mnie to kiedyś stosowałem takiej manualnej wyciskarki, ale w końcu przeszedłem na elektryczną, która jest dużo lepsza.

Re: Jaka wyciskarka do cytrusów najlepsza?

: 01 mar 2021, 18:26
autor: Certyś
Jacusięk9295 pisze: ↑01 mar 2021, 11:38 Szczerze mówiąc to trudny wybór. Teraz na rynku jest naprawdę bardzo dużo takich wyciskarek, więc każdy może sobie wyszukiwać różnych rzeczy. Jeżeli chodzi o mnie to kiedyś stosowałem takiej manualnej wyciskarki, ale w końcu przeszedłem na elektryczną, która jest dużo lepsza.
Ja od niedawna używam elektryczną wyciskarkę i żałuję że wcześniej sobie jej nie kupiłem.

______________________________
meble do salonu