Strona 1 z 1

Firma do projektowania wnętrz

: 15 lip 2020, 12:43
autor: bernadeta-78
Witajcie! Kupiłam niedawno mieszkanie i mam pewien koncept jak je urządzić, ale zależy mi na tym, żeby było na prawdę stylowe. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług projektanta wnętrz. Możecie kogoś polecić?

Re: Firma do projektowania wnętrz

: 27 lip 2020, 21:51
autor: albrecht_69
Polecam Intus Group. Mają świetne wyczucie stylu i bardzo dobrze zrozumieli na czym mi zależy. Efektem współpracy jest super urządzone mieszkanie.

Re: Firma do projektowania wnętrz

: 15 lis 2021, 18:41
autor: WieśkaZeń
Ja mogę polecić firmę, która może pomóc w aranżacji okien. W raz z mężem udaliśmy się do studia dekoracji okien EKOPLAST https://ekoplast-group.com/pl/dekoracje ... ieszkaniu/ Przyjrzeli się dokładnie wystrojowi naszego mieszkania i zaproponowali nam nowoczesne ozdoby, takie subtelne, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Dopasowali w taki sposób, aby wszystko do siebie idealnie pasowało. Efekt jest niesamowity. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo mogą zmienić w pomieszczeniu same okna.

Re: Firma do projektowania wnętrz

: 16 lis 2021, 19:26
autor: alyuką
bernadeta-78 pisze: ↑15 lip 2020, 12:43 Witajcie! Kupiłam niedawno mieszkanie i mam pewien koncept jak je urządzić, ale zależy mi na tym, żeby było na prawdę stylowe. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług projektanta wnętrz. Możecie kogoś polecić?
Mówisz o stylizacji wnętrz? W tym to ja sama całkiem daję radę, więc nie ma co narzekać. Dodam jedynie, że mam problem z wyborem odpowiedniego projektu domu. Wydaje mi się, że coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/rezydencja-parkowa będzie dla nas okej, ale jednak nie mam przekonania. Co radzicie dla 4-osobowej rodziny?