Strona 1 z 1

Płytki do mieszkania

: 06 sie 2020, 0:00
autor: albrecht_69
Gdzie zaleźliście niedrogie płytki z ciekawym wzorem do Waszego mieszkania?

Re: Płytki do mieszkania

: 06 sie 2020, 0:49
autor: Amanda_78
Byłaś na stronie internetowej Cerdesign? Mają nie tylko super wzory, ale przede wszystkim bardzo dobrą jakość. Polecam wszystkim.

chmielna 20 kontakt

Re: Płytki do mieszkania

: 23 sie 2020, 23:55
autor: gajga
Płytki do łazienki wybrałam dość szybko. Od zawsze mi się podobał jeden wzór i jak udało się wreszcie wybudować dom i doszło do wykańczania to wiedziałam jaka ma być moja wymarzona łazienka. Ale z kuchnią tak łatwo nie poszło. Przede wszystkim to zaczęłam się zastanawiać czy w ogóle na ścianie płytki chcę mieć. Na https://www.arte24.pl/ znalazłam artykuł o mozaikach jakie można zastosować. Od razu spodobała mi się cegiełka. Nowocześnie jest ale przy tym i tak bardzo funkcjonalnie. Z takich płytek też można spokojnie zmywać brud i tłuszcz. Na ścianę tylko pomalowaną farbą bym się nie zdecydowała.

Re: Płytki do mieszkania

: 31 sie 2021, 9:23
autor: miśka.kotys4588
gajga pisze: ↑23 sie 2020, 23:55 Płytki do łazienki wybrałam dość szybko. Od zawsze mi się podobał jeden wzór i jak udało się wreszcie wybudować dom i doszło do wykańczania to wiedziałam jaka ma być moja wymarzona łazienka. Ale z kuchnią tak łatwo nie poszło. Przede wszystkim to zaczęłam się zastanawiać czy w ogóle na ścianie płytki chcę mieć. Na https://www.arte24.pl/ znalazłam artykuł o mozaikach jakie można zastosować. Od razu spodobała mi się cegiełka. Nowocześnie jest ale przy tym i tak bardzo funkcjonalnie. Z takich płytek też można spokojnie zmywać brud i tłuszcz. Na ścianę tylko pomalowaną farbą bym się nie zdecydowała.
zazdroszczę, sama nie umiem się zdecydować..
-
catering dietetyczny sopot

Re: Płytki do mieszkania

: 21 wrz 2021, 8:52
autor: lawenda
Gdzie można znaleźć dość dobry i zarazem ciekawy wybór w płytkach? Bo już byłam w kilku sklepach stacjonarnych i nic nie widziałam ciekawego. Dlatego też zastanawiam się czy w internecie można znaleźć coś ciekawego. I tak między innymi tutaj https://plytki24.pl/plytki-heksagonalne natrafiłam na bardzo dobrego producenta rewelacyjnej jakości płytek.

obwody drukowane warszawa