Strona 1 z 1

oczyszczacz powietrza

: 05 sie 2020, 11:15
autor: Irek3153151
Witam, możecie mi powiedzieć czy warto kupić oczyszczacz powietrza ze sklepu https://oczyszczacze.pl/ ? Nie wiem czy warto w niego zainwestować, więc może ktoś z Was powie mi czy warto go kupić czy może lepiej szukać czegoś innego?

Re: oczyszczacz powietrza

: 11 wrz 2020, 9:20
autor: kira
Oczyszczacze w przypadku naszego stanu powietrza są na pewno przydatne. Ja swoj oczyszczacz kupiłam na przykład przez internet, zanim jednak tego dokonałam to poczytałam sporo na stronie https://loveair.pl/poradnik/czy-oczyszc ... ronawirusa jest to bardzo fajny i pomocny poradnik

Re: oczyszczacz powietrza

: 30 paź 2020, 20:50
autor: zośka
Jeśli masz takie problemy, jak ja to jak najbardziej. Ja jestem alergikiem i czyste powietrze w domu jest dla mnie bardzo ważne. Czytałam kiedyś na https://coway.pl/blog/oczyszczacz-powie ... -alergika/ artykuł o tym, że oczyszczacze bardzo pomagają i zdecydowałam się na zakup. Koleżanka z pracy znowu nie ma alergii i po prostu ma oczyszczacz w domu, dla poprawy jakości powietrza we własnym domu. Na zdrowiu nie warto oszczędzać, więc jeśli mam Ci doradzić to zdecydowanie tak.

Re: oczyszczacz powietrza

: 10 lis 2020, 7:57
autor: Kaśśa
Nie każdy właśnie wie, jak oczyszczacze powietrza pozytywnie wpływają na samopoczucie ludzi. Gdy powietrze jest czyste, pozbawione szkodliwych cząsteczek - oddychać można pełną piersią we własnym domu! Ja korzystam już od jakiegoś czasu ten model https://ogrodolandia.pl/oczyszczacz-pow ... ee-seria-p . Jest mały, niepozorny, ale daje radę! Nie potrzeba nam wielkich "kloców" w mieszkaniu.

Re: oczyszczacz powietrza

: 07 gru 2020, 11:20
autor: tuśka
Teraz bardzo wiele jest różnych oczyszczaczy na rynku i czasem nie wiadomo na co się zdecydować. Na pewno warto obecnie robić zakupy online, a dzięki temu można porównać szybko różne modele oraz ich ceny i wybrać najlepsze rozwiązanie. Tutaj https://zdrovi.pl/produkt/sharp-kc-a50euw/ jest ciekawy sklep. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji w tym zakresie. Rozejrzyjcie się tam.

Re: oczyszczacz powietrza

: 04 sty 2021, 10:33
autor: myśa
Pamiętajcie o wykorzystywaniu w montowanych klimatyzacjach odpowiednich filtrów do klimatyzacji tylko wtedy macie pewność, że powietrze które wdychacie jest relatywnie czyste. Takie filtry wymagają co jakiś czas wymiany oraz "serwisowania" żeby nie było grzyba.

Re: oczyszczacz powietrza

: 07 lut 2021, 1:37
autor: alutka90
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w oczyszczanie powietrza? Czy w obecnym czasie warto inwestować w takie oczyszczanie najblizszej przestrzeni? https://zdrovi.pl/produkt/coway-storm/ Co o tym sądzicie ? Jakie wy wybieracie sprzęty na mały metraż mieszkania? Pozdrawiam.

Re: oczyszczacz powietrza

: 25 kwie 2021, 0:58
autor: hiczungł
Polecam także rozważyć czujnik zanieczyszczeń powietrza. Jestem świeżo po zamówieniu takiego rozwiązania z oferty https://www.atmoservice.pl/oferta/ . Trzeba być przygotowanym na różne sytuacje i do tego być pewnym, kiedy niewłaściwe gazy wedrą się do pomieszczenia. My już jesteśmy gotowi!

Re: oczyszczacz powietrza

: 25 kwie 2021, 19:52
autor: łanka
Jeśli szukacie dobrego dostawcy w kwestii oczyszczacza, to polecam wam firmę Filterbank. Mają bogatą ofertę funkcjonalnych oczyszczaczy przeznaczonych do różnej wielkości powierzchni. Można u nich liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu. Jeśli chcecie namiary zajrzyjcie na tę stronę https://filterbank.pl/pl/i/Kontakt-i-dane-firmy/9 .

Re: oczyszczacz powietrza

: 25 sie 2021, 15:46
autor: owiś485
Warto też zainwestować w osuszacz powietrza, jeśli będzie ono w jakimś miejscu zbyt wilgotne? Cały czas się zastanawiam i nie wiem, czy inwestować, ale jeśli tak, to na pewno o tym pomyślę. Na stronę https://meacopolska.pl/ możecie wejść sobie, aby sprawdzić, jaki jest koszt takiego urządzenia i ile miejsca zajmuje. Zbyt wilgotne powietrze nie jest dobre dla nas, dla naszego zdrowia, jak i do pomieszczeń, w których się znajdujemy. Chętnie coś takiego kupię tylko jeszcze kilka informacji muszę na pewno poznać.