Strona 1 z 1

ogłoszenia

: 03 sie 2020, 18:44
autor: LadyD
Bardzo fajną opcją jest też możliwość kupowania różnych rzeczy na stronach z ogłoszeniami. Można znaleźć najróżniejsze bezpłatne ogłoszenia, także jeśli chodzi o kupno auta czy nieruchomości. Warto poszperać w tym celu w sieci.

Re: ogłoszenia

: 06 sie 2020, 13:22
autor: cero
No zależy czy chce się kupić z rynku wtórnego czy pierwotnego. Mojej siostrze zależało na kupnie nowego mieszkania, więc postawili na opcję kupna bez pośredników, tylko prosto od dewelopera Graz Deweloper https://www.grazdeweloper.pl/inwestycje ... tulicka-37 w centrum Szczecina. Mieszkanie jest przepiękne, dobrze oświetlone, fajnie zlokalizowane, no i sam zakup był w korzystnej cenie. Ten deweloper nie bez powodu cieszy się dobrą reputacja, bo jest rzetelny, polecam.

Re: ogłoszenia

: 18 sie 2020, 8:30
autor: mart22
Szukasz portalu, gdzie wrzucisz większą ilość ogłoszeń? A może zależy Ci na konkretnych propozycjach i możliwościach, które będą najbardziej odpowiednie? Postaw zatem na stronę https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje gdzie znajdziesz szansę na znalezienie klientów z aż 100 miast w całej Polsce. Ogromnym plusem jest również możliwość hurtowego dodania ogłoszeń, więc wszystko pójdzie bardzo sprawnie i pewnie.

Re: ogłoszenia

: 29 sie 2020, 14:11
autor: Andzia
Widzieliście już ten nowy portal, na którym można znaleźć naprawdę dużo różnych ofert? To są różnego rodzaju ogłoszenia , gdzie ostatnio moja siostra szukała różnych akcesoriów do mieszkania. Są takie czasem okazje, że aż szkoda je przepuścić. Można kupić tanio rzeczy nowe lub używane albo nawet otrzymać za darmo. Jak komuś nie jest coś potrzebne to przyda się bardziej potrzebującemu :) Super rozwiązanie.

Re: ogłoszenia

: 28 gru 2020, 20:00
autor: aliś
A tutaj https://poznan.geopraca.pl/oferty-pracy/konin/ mieliście już okazję zajrzeć? Macie tam bowiem namiar na portal z ogłoszeniami o pracę. Jeśli chcecie kogoś zatrudnić, to warto właśnie w tym miejscu dodać swoją ofertę. Każdego dnia wchodzi tam naprawdę sporo różnych osób. Można więc znaleźć idealnego pracownika, który spełni nasze potrzeby.

Re: ogłoszenia

: 28 lut 2021, 0:55
autor: kostka9
Fajnie, ponieważ coraz więcej powstaje takich serwisów z ogłoszeniami, gdzie można znaleźć przeróżne rzeczy. Na takich dużych to kategorii jest naprawdę wiele. Nawet modne ciuszki damskie ostatnio na Pokato znalazłam. Można tam kupić wiele potrzebnych rzeczy, ale też samemu zamieścić ogłoszenie. Dobrze znać takie portale.