odparzenia u dzieci

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

odparzenia u dzieci

Post autor: LadyD »

na odparzenia u małych dzieci moim zdaniem najlepsze będa jakieś kremy. Według mnie to moze okazać się najskuteczniejsze w stosowaniu jeżeli o to chodzi. Jak chcesz coś sprawdzonego to octenicare krem moim zdaniem bedzie najlepszym wyborem
Wioluś

Re: odparzenia u dzieci

Post autor: Wioluś »

Pamiętam jak moja córka cierpiała z powodu odparzeń. Cierpiałam razem z nią i jednocześnie próbowałam jej pomóc, ale większość produktów mnie zawiodła. O dziwo były nawet takie, które pogorszyły sprawę. Abyś nie popełniła moich błędów polecam Ci kupić Octenicare. Jest nie drogi, ale świetny i wydajny. gwarantuję, że zadziała.
miśka521

Re: odparzenia u dzieci

Post autor: miśka521 »

Pamiętam jak mój synek cierpiał przez odparzenia i niestety bardzo ciężko było mi mu pomóc. Bardzo długo szukałam odpowiedniego specyfiku, który by nam pomógł, aż w końcu spróbowałam Octenicaru. Ten krem zdecydowanie nie ma sobie równych i bardzo szybko przyniósł ulgę małemu.
ODPOWIEDZ