Strona 1 z 1

Jaki dom seniora

: 01 sie 2020, 22:56
autor: kozi44
Tak się zastanawiam czy ktoś z forum jeśli jest z Wrocławia lub okolic może mi podać jakieś namiary na sprawdzony i pewny dom seniora?

Re: Jaki dom seniora

: 02 sie 2020, 7:30
autor: Loipeld
A widziałeś może ofertę jaką ma do zaproponowania starszym osobom centrum seniora we Wrocławiu? Moim zdaniem jak najbardziej jest to miejsce godne uwagi jeśli zależy Ci na solidnej i rzetelnej opiece dla kogoś z Twojej rodziny

https://adstanio.pl/co-to-jest-lead-w-artykule/

Re: Jaki dom seniora

: 07 sie 2020, 10:20
autor: lidia
Nasz dziadek już od ponad roku przebywa w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym SANUS w Radlinie https://zposanus.pl/oferta/. Tam ma naprawdę kompleksowa opiekę w dobrej cenie. Nie powierzylibyśmy go w nierzetelne ręce, dlatego cały zakład wczesnej dokładnie sprawdziliśmy i tam mają faktycznie kompetentnych opiekunów, bardzo dobre warunki mieszkaniowe i jedzeniowe, polecam.

Re: Jaki dom seniora

: 13 sie 2020, 15:43
autor: monia
Z domem opieki zawsze jest trudna decyzja, bo jednak chce się aby nasz bliski spędzał czas wśród rodziny, a z drugiej strony jak każdy pracuje, to niestety nie ma komu się nim zająć. U nas była taka sytuacja, że nasz wujek mieszkał sam po śmierci cioci, a jak sam miał wylew, to wyszło na to, że nikt z rodziny nie był w stanie wziąć go do siebie. Obecnie przebywa w domu seniora Modrzew w Morągu https://www.domopiekimodrzew.pl/oferta. Tam ma najlepszą możliwą opiekę, znajomych, fajnie, aktywnie (na ile może) spędza czas, ma super wyżywienie, do tego jest rehabilitacja, itp. Miejsce to bardzo polecam i mimo, że jesteśmy od niego oddaleni o wiele kilometrów (mieszkamy w innej części Polski), to chętnie go odwiedzamy i wujek zawsze raczy nas opowieściami jak mu tam dobrze, polecam.

Re: Jaki dom seniora

: 15 sie 2020, 17:52
autor: Patikaw
Często ten, w którym są miejsca. Szukałam ostatnio czegoś tak z ciekawości dla mojej babci, nie zamierzam się jeszcze decydować, przyznaje, że ciężko z miejscami, przynajmniej w mojej okolicy. Ceny nie są niskie, a i tak domy seniora są pełne. Jak na razie sami dajemy sobie radę z opieką nad babcią, ale nigdy nie wiadomo kiedy się nie pogorszy... Tu mam sprawdzony sklep internetowy https://esklep.brandvital.eu/ Mają tu świetny sprzęt do opieki nad osobami chorymi.

Re: Jaki dom seniora

: 25 sie 2020, 16:10
autor: monka
Nie mam pojęcia, co Ci polecić.
___
https://www.masiota.com/
Hubert Anna Masiota s.c. adwokaci i radcowie prawni
ul. Paderewskiego 6/2
61-770 Poznań
NIP: 7781456996
REGON: 634647765
E-mail: kancelaria@masiota.com
Telefon: 618523623

Re: Jaki dom seniora

: 20 wrz 2020, 21:06
autor: Sammy
Powiem Wam ze szczegolnie trudno dbac o zdrowie tak jak nalezy w starszym wieku. Doskonale wiem jak trudna moze byc opieka nad seniorem - moja mama juz zaawansowany stopien Alzheimera i nie potrafilam sie nia wlasciwie zaopiekowac. Jednak pomoc otrzymalysmy w Domu Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu Mama jest juz tam od kilku miesiecy pod calodobową opieką i bardzo dobrze sie tu czuje. Ja rowniez jestem juz spokojniejsza takze warto znac miejsca ktore rzeczywiscie dbaja o nasze zdrowie i bliskich

Re: Jaki dom seniora

: 15 paź 2020, 20:29
autor: karin33
Na pewno lepiej wybrać dom dla seniora, który leży poza zgiełkiem dużego miasta. Ja czytałam wiele opinii na temat http://domseniora24.pl/ . Seniorzy i ich rodziny chwalą opiekę lekarską i personel domu. Każdy ma własny pokój z kuchnią, jest też przestrzeń wspólna do rozrywki oraz kaplica. Dom położony jest pod Warszawą, w pobliżu terenów zielonych.

Re: Jaki dom seniora

: 31 gru 2020, 19:43
autor: likka9
W ośrodku pod topolami http://podtopolami.eu jest moja mama i nie mam zastrzeżeń. Ma wspaniałą opiekę, opiekunki są serdeczne i życzliwe. Budynek dobrze wyposażony i mama jest regularnie rehabilitowana. Porównania nie mam, bo wcześniej nigdy nie miałam do czynienia z takimi placówkami, ale jak za taką cenę to ma wspaniałe warunki i co dla nas najważniejsze, robi postępy ( jest po udarze).