Strona 1 z 1

Czy filmowanie z drona będzie dobrą formą dokumentacji?

: 30 lip 2020, 7:24
autor: anianita
Mam pytanie jak w tytule. Na tej stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-warszawa/ znalazłam ciekawe informacje w tym temacie. Uważam, że pokazanie konkretnego obiektu z lotu ptaka pozwoli na pokazanie rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zobaczyć z ziemi. Korzystaliście może z tego rodzaju usług?

Re: Czy filmowanie z drona będzie dobrą formą dokumentacji?

: 28 wrz 2020, 23:09
autor: iliś
Oczywiście, że tak. Można bowiem wszystko w ten sposób dokładnie i szybko sprawdzić. Trzeba korzystać z nowych technologii, bo to jest przyszłość. Jeśli chodzi o odpowiedni sprzęt, to na pewno tutaj https://megadron.pl/pl/menu/profesjonal ... i-229.html warto sobie zerknąć. Mają tam niewątpliwe wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb.

iso 9001 koszt

Re: Czy filmowanie z drona będzie dobrą formą dokumentacji?

: 04 maja 2021, 21:27
autor: kaśka
Oczywiście, że tak. Trzeba tylko dysponować odpowiednim sprzętem. Tutaj https://ironsky.pl/oferta/film-i-fotografia-z-drona/ warto sobie zerknąć. Mają tam wiele różnych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o wynajem drona. Znajdziecie tam również cennik. Jest tam naprawdę sporo opcji. Mają różne modele dopasowane do konkretnych potrzeb.