Strona 1 z 1

Re: Święta nad morzem - dobry pomysł?

: 14 sie 2020, 10:45
autor: Walkowa
A skoro już o świętach mowa, to gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w ozdoby świąteczne? Robicie takie zakupy stacjonarnie, czy raczej on-line? Możecie polecić jakieś dobre sklepy?

Re: Święta nad morzem - dobry pomysł?

: 11 wrz 2020, 9:06
autor: kruger
Ja byłem na świętach wielkanocnych nad morzem i mogę powiedzieć że było całkiem nieźle. Urlop spędziłem w ośrodku wypoczynkowym http://polonia.ta.pl/ Miejsce to jest całkiem eleganckie i nadaje się na wypoczynek o każdej porze roku.

Re: Święta nad morzem - dobry pomysł?

: 14 wrz 2020, 21:15
autor: bianka
Według mnie to bardzo dobry pomysł! My byliśmy rok temu w grudniu nad morzem i odpoczęliśmy jak nigdy - a o to chyba chodzi w świętach prawda? W tym roku też chcemy wyjechać. Z rodziną mieliśmy kontakt online, wszyscy dostali smsy z zyczeniami - https://zrobionerecznie.pl/Zyczenia-swiateczne-SMS i nikt nie narzekał. Szczerze polecam święta poza domem.

Re: Święta nad morzem - dobry pomysł?

: 14 paź 2020, 9:35
autor: ewro
Jasne :). Ja uwielbiam jeździć nad morze właśnie poza sezonem, w zimnych miesiącach, bo jest mniej osób i można faktycznie fajnie spędzić czas, a poza tym nie jestem fanką leżenia plackiem na słońcu ani samych kąpieli w morzu. Nawet w zeszłym miesiącu byliśmy na urlopie nad morzem, w Świnoujściu, zatrzymaliśmy się w hotelu Villa „Anna Lisa” http://villaannalisa.pl/oferta/pokoje. Hotel jest położony blisko morza i plaży, mają tam bazę zabiegową. Pokoje są czyste, dobrze wyposażone, ceny mają przystępne, polecam.

Re: Święta nad morzem - dobry pomysł?

: 26 lis 2020, 16:53
autor: Alicą
a czemu nie? Morze zimową porą jest super. Ma swój niepowtarzalny klimat i urok. A po spacerze można od razu skoczyć na masaż lub na basen. Ciekawe miejsce tutaj: https://hotelmonalisa.pl/

Re: Święta nad morzem - dobry pomysł?

: 05 maja 2021, 12:53
autor: żaneta23
W sumie święta nad morzem to ciekawa sprawa, wpadłam teraz na pomysł jakiś świąt w porcie na Mazurach przez to ;P. Może być to fajna sprawa bo możnabyłoby też pożeglować sobie bo jest tam sporo fajnych czarterów jachtowych jak np. https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachto ... ych-mazury.