Strona 1 z 1

Jakie płytki do kuchni?

: 24 lip 2020, 7:30
autor: dawid1989
Jakie płytki polecacie zrobić w kuchni? Da się znaleźć płytki, które nie są drogie, a ładnie wyglądają i nie brudzą się po jednym dniu gotowania? Ratujcie!

Re: Jakie płytki do kuchni?

: 27 lip 2020, 17:40
autor: Minerwa1985
Z doświadczenia powiem ci, że nieważne, jakie płytki wybierzesz, i tak będzie na nich widać brud ;) Jeśli chodzi o dobre ceny, to polecam zajrzeć do https://cerdesign.pl/, szczególnie w zakładkę outlet. Super ceny, fajna jakość.

Re: Jakie płytki do kuchni?

: 29 lip 2020, 17:42
autor: brukselka
No to jest problem również dlatego, że każda z nas ma inne spojrzenie na tę swoją kuchnię, ale tak myślę, że może jednak warto będzie na płytki ceglane postawić? Wydają się ładne i niecodzienne, a ja coś takiego to bardzo lubię. Mimo wszystko jest to wyjątkowa okazja do kombinowania, jak się remontuje, prawda? Na pewno mi to przyznacie, a na pewno już panie.

Re: Jakie płytki do kuchni?

: 01 sie 2020, 9:29
autor: archie
O, no w kuchni to kiedyś ceramika rządziła, a dziś to naprawdę różnie bywa i w ogóle. Dlatego wydaje mi się, że nawet kamień dekoracyjny https://kamiennewnetrza.pl/kamien-dekoracyjny tam zawitał, choć kiedyś było to rozwiązanie używane wyłącznie w łazience. Dlatego ja uważam, że tak naprawdę każdy ma prawo do tego, żeby urządzać do po swojemu.

Re: Jakie płytki do kuchni?

: 05 sie 2020, 8:41
autor: DariuS
Do kuchni jeśli płytki to tylko gresowe - idealne do trudnych pomieszczeń, łatwe w czyszczeniu, trwałe i odporne na częste zmiany temperatury. Polecam poczytać artykuł - https://elementarzprojektanta.pl/plytki ... ie-wybrac/ Sam korzystam i sprawdzają się wyśmienicie!

Re: Jakie płytki do kuchni?

: 01 wrz 2020, 17:09
autor: zwariowanababcia
Jeśli jest do wykonania remont, to do najczęstszych prac które są do wykonania gdy mamy na myśli remont mieszkania są: malowanie, tynki, układanie płytek, układanie paneli, układanie płytek oraz montaż płyt kartonowo - gipsowych. Często trzeba się mocno postarać, aby znaleźć porządną firmę która wykona dla nas zlecone prace. Należy pamiętać, że niska cena nie powinna ani nie może być jedynym kryterium przy wyborze wykonawcy. Warto się postarać zdobyć dojście do poprzednich prac wykonanych przez daną firmę. A jeśli mamy do wykonania instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne to szczególną uwagę powinniśmy przywiązać do ewentualnych uprawnień, jakie nasz potencjalny wykonawca powinien posiadać. Bezpieczeństwo - poza jakością, decydując się na usługi budowlane powinno być kwestią priorytetową przy wykonywaniu jakichkolwiek prac remontowych. Przy jeszcze poważniejszych zleceniach jak np. ocieplenie elewacji czy budowa domu należy zwrócić uwagę na standardy pracy danej firmy. Należy przygotowac sobie listę nurtujących nas pytań i bez zastanowienia o wszystko wypytać. Uczciwy wykonawca nie będzie miał żadnych oporów przed wytłumaczeniem nam wszystkich istotnych i nurtujących nas zagadnień.

Re: Jakie płytki do kuchni?

: 18 lis 2020, 6:17
autor: Anus83
Polecam wam zamówienie tego produktu https://www.tynkidekoracyjnerafalhertel ... -mozaikowe. Świetni profesjonaliści wykonują fachowo tynkowanie ozdobne. Takie tynki mozaikowe to niesamowicie oryginalny projekt. Prezentuje się wyjątkowo.

Re: Jakie płytki do kuchni?

: 25 lis 2020, 15:02
autor: Bakłażan
Ciekawa sprawa. Ja aktualnie zastanawiam się nad tym, jakie płytki byłoby warto kupić do mojej kuchni i chyba stanie na płytkach wielkoformatowych od Tubądzin. Planujemy z nich zrobić całą zabudowę kołnierza w kuchni, bo bardzo podoba nam się taka aranżacja. Co sądzicie o takim pomyśle?

Re: Jakie płytki do kuchni?

: 10 gru 2020, 11:30
autor: Ogórek77
Bakłażan pisze: ↑25 lis 2020, 15:02 Ciekawa sprawa. Ja aktualnie zastanawiam się nad tym, jakie płytki byłoby warto kupić do mojej kuchni i chyba stanie na płytkach wielkoformatowych od Tubądzin. Planujemy z nich zrobić całą zabudowę kołnierza w kuchni, bo bardzo podoba nam się taka aranżacja. Co sądzicie o takim pomyśle?
A może zamiast takich płytek wielkoformatowych, coś z betonu architektonicznego? Na przykład tutaj - https://weneve.com/ jest bardzo duży wybór przeróżnych płyt, paneli i mega fajnie to wygląda w wnętrzach :) Do kuchni też się sprawdzi