LedCorn.pl - opinie

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
robert
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2019, 16:50

LedCorn.pl - opinie

Post autor: robert »

Potrzebuję sporej ilości LED-ów do remontowanego mieszkania. Znalazłem świetną ofertę w sklepie https://www.ledcorn.pl/. Ktoś może robił już tam zakupy?
Awatar użytkownika
zenona
Posty: 2
Rejestracja: 29 lut 2020, 12:15

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: zenona »

Tak, w LedCorn kupowałam taśmy LED meblowe. Przyszły ekspresowo!
Awatar użytkownika
odo71
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2019, 6:35

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: odo71 »

Robiłem z LedCorn spore zakupy, praktycznie cały system oświetlenia do domu. Mają najlepszą ofertę i bardzo szybko wysyłają zamówienia.
Awatar użytkownika
Inga1972
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:45

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: Inga1972 »

Jeżeli poszukujecie ciekawej oferty lamp na biurko np. dla swojego zespołu w biurze, to polecam zajrzeć na stronę ledcorn.pl.
Awatar użytkownika
iwa73
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2020, 15:23

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: iwa73 »

Często wchodzę do nich na stronę, bo mają wiele fajnych okazji. Ostatnio mają w promocji lampę bakteriobójczą i wiele innych dobrych jakościowo produktów. Warto u nich kupować.
Awatar użytkownika
Filipina_75
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2020, 17:05

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: Filipina_75 »

Na stronę ledcorn trafiłam przez przypadek, kiedy szukałam fajnego oświetlenia do swojego mieszkania. Teraz polecam ich też rodzinie i znajomym. Mają bardzo duży wybór oświetlenia i innych produktów elektrycznych.
Awatar użytkownika
miłosz1960
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:19

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: miłosz1960 »

Kupuje często w Ledcorn bo mają bardzo dużo promocji i wyprzedaży. Ceny są stosunkowo niskie, ale jednocześnie przy bardzo wysokiej jakości. Polecam!
Awatar użytkownika
lila1972
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 6:32

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: lila1972 »

Teraz mają super akcje - Weekend z rabatem! Polecam zajrzeć bo można znaleźć oświetlenie jeszcze w niższej cenie!
Awatar użytkownika
Aldona_92
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 17:12

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: Aldona_92 »

Pamiętajcie też, że zapisując się do newslettera otrzymacie rabat powitalny! Warto skorzystać bo mają super produkty i bardzo miłą obsługę.
Awatar użytkownika
ilona_73
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 18:21

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: ilona_73 »

Wielkimi krokami zbliżają się święta, dlatego polecam odpowiednio wcześnie rozejrzeć się za girlandami. Zawsze kupuje je w Ledcorn, bo są na sprawdzone i na prawdę bardzo dobrej jakości. Dobry stosunek ceny do jakości.
Awatar użytkownika
Łazarz-93
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 14:52

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: Łazarz-93 »

Na stronie ledcorn mają bardzo duży wybór oświetlenia oraz latarek. Często kupuje je mojemu tacie do warsztatu, bo szybko u niego znikają ;)
Awatar użytkownika
Sydoniusz96
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 23:04

Re: LedCorn.pl - opinie

Post autor: Sydoniusz96 »

Przy remoncie mieszkania oświetlenie wybierałem właśnie w Ledcorn. Polecił mi ich znajomy elektryk i faktycznie wyszło dużo taniej niż przy zakupach w marketach budowlanych. Dla tych co nie lubią przepłacać ten sklep to idealne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ