Strona 1 z 1

Nowoczesne mieszkanie

: 24 lip 2020, 12:43
autor: LadyD
Jak nowoczesne mieszkanie to i nowoczesne dodatki domu. Wydaje mi się, że świetnie pasowały by obrazy w jakiś ciekawych ramach. Spory ich wybór znajdziesz na http://galeriaram.pl/ . Ramy moga sprawić by wnętrze ciekawiej wyglądały.

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 17 gru 2020, 11:52
autor: yuba
Zgadzam się ale zanim nastąpi meblowanie to trzeba to mieszkanie kupić i chyba każdy kupujący o tym wie, ja też podchodzę do zakupu bardzo racjonalnie. Wiem czego i gdzie szukam i jak dotąd osiedle Apartamenty Ostródzka spełnia moje wszelkie oczekiwania

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 22 lut 2021, 14:19
autor: mart22
Nowoczesność to przede wszystkim dopasowanie i znalezienie najlepszych rozwiązań dla przyszłych mieszkańców danego miejsca. Warto zatem przygotować się na różne dodatkowe opcje takie jak https://sklep.bestlighting.pl/Lampy_zew ... liczne_LED czyli lampy uliczne LED producent, które mogą być elementem podstawowym jeśli chodzi o funkcjonowanie po zmroku.

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 27 cze 2021, 1:51
autor: linddaś
W wykonaniu nowoczesnych kuchni na wymiar specjalizuje się firma JM Mebel System z Częstochowy https://www.jmmebelsystem.pl/oferta/kuchnie-na-wymiar/ mają duże doświadczenie w produkcji mebli kuchennych. Dla nas wykonali wspaniałą zabudowę kuchenną z dużą wyspą, także kuchnia nie tylko doskonale wygląda, ale też jest bardzo funkcjonalna i uwielbiamy w niej gotować. Zdecydowanie mogę wam tę firmę doradzić.

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 03 lip 2021, 23:07
autor: alutka90
Mnie ostatnio dość mocno zainteresowały oferty dostępne na stronie: https://www.sonik.elblag.pl/meble-dziec ... lodziezowe i muszę przyznać, że szeroka gama produktów pozwoli dopasować odpowiedni model do indywidualnych potrzeb i charakteru otoczenia. Produkty mają w rozsądnej cenie, ale i bardzo dobrze wykonane!
Polecam się zapoznać z ich ofertami, bo naprawdę warto :)
Pozdrawiam. 8-)

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 13 lip 2021, 3:17
autor: andrea-63
Nowoczesne mieszkanie = nowoczesna kuchnia. Dla mnie to znaczy również nowoczesne sprzęty na przykład takie, które mają aplikację jak Electrolux i MyElectroluxKitchen gdzie mogę na przykład połączyć piekarnik z aplikacją i uruchomić go z dowolnego miejsca.

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 24 sie 2021, 18:49
autor: Mangą98
LadyD pisze: ↑24 lip 2020, 12:43 Jak nowoczesne mieszkanie to i nowoczesne dodatki domu. Wydaje mi się, że świetnie pasowały by obrazy w jakiś ciekawych ramach. Spory ich wybór znajdziesz na http://galeriaram.pl/ . Ramy moga sprawić by wnętrze ciekawiej wyglądały.
Absolutnie! Też stawiam na nowoczesność, więc chętnie skorzystam z proponowanego adresu - może coś ciekawego znajdę. :lol: :lol:

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 28 wrz 2021, 14:29
autor: kamilaurbanska
Jak nowoczesne mieszkanie, to i nowoczesna kuchnia, a by zapewnić sobie najlepsze i najbardziej niezbędne AGD czy akcesoriów kuchennych warto jest sprawdzić tego bloga http://maps.google.com.my/url?q=http://agdchrosciel.pl/, moim zdaniem najlepsze źródło wiedzy z zakresu kuchni.

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 02 paź 2021, 12:11
autor: soloał
Jak planujecie nowoczesne mieszkanie, to nie może w nim zabraknąć sprzętów od https://agdprestige.pl/producenci/! Zobaczcie sami, jakie oferują rozwiązania. Dzięki nim nie tylko nowocześnie wyposażycie kuchnię, ale także będziecie mieć pewność, że wmacie w niej niezawodne produkty, które ułatwiają codzienne życie. AGD Prestige współpracuje z najbardziej znanym i docenianymi markami!

Re: Nowoczesne mieszkanie

: 12 paź 2021, 2:29
autor: Adela89
Od niedawna mam swoje mieszkanie. Od razu wiedziałam że chcę żeby było nowoczesne i praktyczne. Wolałam poczekać trochę dłużej ale postawić na pewne, sprawdzone firmy jeśli chodzi o sprzęty. Dlatego w kuchni rządzi Electrolux (np. płyta indukcyjna SensePro). Jestem szczęśliwa i jestem dumna ze swojego mieszkania.