Strona 1 z 1

Problem z piekarnikiem

: 02 lip 2020, 2:06
autor: Maria72
Kiedy wczoraj korzystałam z piekarnika, zauważyłam, że nie grzeje. Nie wiem, co może być tego przyczyną, ale sprzęt jest po gwarancji, więc potrzebuję znaleźć jakiegoś speca na własną rękę. Kogo z Krakowa polecacie?

Re: Problem z piekarnikiem

: 17 lip 2020, 20:38
autor: Tomisław_62
Takimi zleceniami zajmuje się pomoc-agd-krakow.pl. Pomogli mi nie raz ze sprzętem, który spisywałem na straty. Szybko reagują na wezwania, dojeżdżają na miejsce zlecenia, a ich usługi są niedrogie. Gorąco polecam.

Re: Problem z piekarnikiem

: 28 lip 2020, 0:46
autor: Kaszkin87
Może nie bezpośrednio pomogę rozwiązać problem, ale często problemy z piekarnikiem biorą się z tego względu, że źle o nie dbamy. Jeżeli macie problem z wyczyszczeniem swojego piekarnika, to koniecznie musicie zapoznać się z tym artykułem https://www.domowe-sposoby.pl/twoj-dom/ ... piekarnik/ który podpowie Wam jakich detergentów używać i jak dokładnie i efektywnie wyczyścić piekarnik.

Re: Problem z piekarnikiem

: 05 lip 2021, 15:09
autor: likka9
Maria72 pisze: ↑02 lip 2020, 2:06 Kiedy wczoraj korzystałam z piekarnika, zauważyłam, że nie grzeje. Nie wiem, co może być tego przyczyną, ale sprzęt jest po gwarancji, więc potrzebuję znaleźć jakiegoś speca na własną rękę. Kogo z Krakowa polecacie?
Wiecie co jesszcze jest dobre ? środek indavox piekarnik :) Dzięki niemu świetnie wyczyscicie swój piekarnik i pozbędziecie się nawet najbardziej przypalonego tłuszczu.