Problem z piekarnikiem

Awatar użytkownika
Maria72
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020, 21:48

Problem z piekarnikiem

Post autor: Maria72 »

Kiedy wczoraj korzystałam z piekarnika, zauważyłam, że nie grzeje. Nie wiem, co może być tego przyczyną, ale sprzęt jest po gwarancji, więc potrzebuję znaleźć jakiegoś speca na własną rękę. Kogo z Krakowa polecacie?
Awatar użytkownika
Tomisław_62
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 5:40

Re: Problem z piekarnikiem

Post autor: Tomisław_62 »

Takimi zleceniami zajmuje się pomoc-agd-krakow.pl. Pomogli mi nie raz ze sprzętem, który spisywałem na straty. Szybko reagują na wezwania, dojeżdżają na miejsce zlecenia, a ich usługi są niedrogie. Gorąco polecam.
Awatar użytkownika
Kaszkin87
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:48

Re: Problem z piekarnikiem

Post autor: Kaszkin87 »

Może nie bezpośrednio pomogę rozwiązać problem, ale często problemy z piekarnikiem biorą się z tego względu, że źle o nie dbamy. Jeżeli macie problem z wyczyszczeniem swojego piekarnika, to koniecznie musicie zapoznać się z tym artykułem https://www.domowe-sposoby.pl/twoj-dom/ ... piekarnik/ który podpowie Wam jakich detergentów używać i jak dokładnie i efektywnie wyczyścić piekarnik.
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Problem z piekarnikiem

Post autor: likka9 »

Maria72 pisze: ↑02 lip 2020, 2:06 Kiedy wczoraj korzystałam z piekarnika, zauważyłam, że nie grzeje. Nie wiem, co może być tego przyczyną, ale sprzęt jest po gwarancji, więc potrzebuję znaleźć jakiegoś speca na własną rękę. Kogo z Krakowa polecacie?
Wiecie co jesszcze jest dobre ? środek indavox piekarnik :) Dzięki niemu świetnie wyczyscicie swój piekarnik i pozbędziecie się nawet najbardziej przypalonego tłuszczu.
ODPOWIEDZ