Strona 1 z 1

grzejnik na prąd

: 17 lip 2020, 11:45
autor: paulinabb
Hej, posiada ktoś z Was grzejniki na prąd z termostatem? Jakie ma funkcje?

Re: grzejnik na prąd

: 30 paź 2020, 21:40
autor: kłosek
Ja jednak jestem za ogrzewaniem na wegiel. Duzo korzystniej wychodzi cenowo a dodatkowo naprawde ogrzewa solidnie caly dom. Wegiel zamawiamy od https://sobianek.pl/ i jest super, dobrze sie spala, trzzyma dlugo cieplo

Re: grzejnik na prąd

: 29 gru 2020, 20:07
autor: goodwer
Ja zdecydowałam się na zakup grzejnika na podczerwień i muszę powiedzieć, że faktycznie jestem bardzo zadowolona z jego działania. Przejrzałam oferty różnych sklepów online, ale ostatecznie zdecydowałam się na https://takwiele.pl ze względu na przystępną cenę.

Re: grzejnik na prąd

: 22 sty 2021, 10:19
autor: błysk
Nie wiem, po co tak kombinować, jak to nieźle prądu wam nabierze i będziecie mieli kosmiczne rachunki. Myślę, że lepiej, jeśli zdecydujecie się na porządny i ładny grzejnik od Imers http://imers.pl/ . Są to przede wszystkim grzejniki dekoracyjne, więc macie też dodatkowe wsparcie w urządzaniu wnętrz, nie tylko łazienek.

Re: grzejnik na prąd

: 30 cze 2021, 16:17
autor: monka
Przez taki grzejnik niestety zużycie prądu bardzo rośnie, dlatego warto pomyśleć o tym co możesz zrobić, aby zmniejszyć koszta związane z jego zużyciem. Instalacja fotowoltaiczna będzie idealnym rozwiązaniem, bo znacznie obniży Twoje rachunki za prąd, a przy okazji zadbasz w ten sposób o środowisko. Wiem, że ta inwestycja jest kosztowna, dlatego polecam Ci zajrzeć na stronę: https://ikrakow.info/artykul/pozyczki-n ... ke/1186109 , który porusza temat pożyczki na fotowoltaikę.

Re: grzejnik na prąd

: 10 sie 2021, 12:04
autor: Lucuś88
Jeśli chodzi o grzejniki to według mnie warto rzucić okiem na https://kociolcenowy.pl/264-grzejniki-stalowe Z tego sklepu można kupić grzejniki stalowe w naprawdę atrakcyjnych cenach. Poza tym w sklepach online grzejniki są tańsze niż w sklepach stacjonarnych.