Strona 1 z 1

Jaki ekspres do domu?

: 05 lip 2020, 5:08
autor: lesław1970
Jakich ekspresów do kawy używacie w domu? Pytanie głównie do osób, które parzą kawę codziennie, ale w niewielkich ilościach.

Re: Jaki ekspres do domu?

: 07 lip 2020, 1:19
autor: lisa_83
Tylko ekspres ciśnieniowy - kawa z przelewowego średnio mi pasuje. Uwielbiam też kawę z kawiarki, ale trochę więcej z tym zachodu.

Re: Jaki ekspres do domu?

: 24 lip 2020, 9:52
autor: Walkowa
Nawet, jeśli wybierzecie najlepszy ekspres do Waszego domu, musicie liczyć się z tym, że może on kiedyś ulec awarii. Jeśli mieszkacie w Łodzi lub okolicach, polecam zapisać sobie w razie czego kontakt do firmy https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-lodz, która, jak widać, zajmuje się profesjonalną naprawą takich właśnie sprzętów.

Re: Jaki ekspres do domu?

: 04 sie 2020, 22:55
autor: elżbieta66
polecam dodatkowo jeszcze oprócz ekpresu do kawki to urzadzenie do podgrzewania czekolady do owoców, albo do urzadzenia do robienia lodów od ariete :) Bardzo fajna i konkretna sprawa :)

Re: Jaki ekspres do domu?

: 16 wrz 2020, 10:22
autor: magdap
Ja piję kawę z ekspresu, więc chętnie wypowiem się w temacie :) W domu mam ekspres od Blueberry Roasters. Dokładna nazwa produktu to Sage The Barista Touch. Moim zdaniem ekspres ze średniej półki cenowej, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Zawsze możesz skontaktować się ze sprzedającym i uzyskać więcej informacji. Ja tak zrobiłam, dzięki temu mam produkt, który spełnia moje oczekiwania :)