Jaki ekspres do domu?

Awatar użytkownika
lesław1970
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 7:46

Jaki ekspres do domu?

Post autor: lesław1970 »

Jakich ekspresów do kawy używacie w domu? Pytanie głównie do osób, które parzą kawę codziennie, ale w niewielkich ilościach.
Awatar użytkownika
lisa_83
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:54

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: lisa_83 »

Tylko ekspres ciśnieniowy - kawa z przelewowego średnio mi pasuje. Uwielbiam też kawę z kawiarki, ale trochę więcej z tym zachodu.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: Walkowa »

Nawet, jeśli wybierzecie najlepszy ekspres do Waszego domu, musicie liczyć się z tym, że może on kiedyś ulec awarii. Jeśli mieszkacie w Łodzi lub okolicach, polecam zapisać sobie w razie czego kontakt do firmy https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-lodz, która, jak widać, zajmuje się profesjonalną naprawą takich właśnie sprzętów.
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: elżbieta66 »

polecam dodatkowo jeszcze oprócz ekpresu do kawki to urzadzenie do podgrzewania czekolady do owoców, albo do urzadzenia do robienia lodów od ariete :) Bardzo fajna i konkretna sprawa :)

dts neo 2.5
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:02

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: magdap »

Ja piję kawę z ekspresu, więc chętnie wypowiem się w temacie :) W domu mam ekspres od Blueberry Roasters. Dokładna nazwa produktu to Sage The Barista Touch. Moim zdaniem ekspres ze średniej półki cenowej, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Zawsze możesz skontaktować się ze sprzedającym i uzyskać więcej informacji. Ja tak zrobiłam, dzięki temu mam produkt, który spełnia moje oczekiwania :)
ODPOWIEDZ