Strona 1 z 1

psychiatra online

: 08 lip 2020, 13:29
autor: magdap
Dzień dobry, jaki psychiatra online według Was jest godny polecenia?

Re: psychiatra online

: 12 sie 2020, 10:31
autor: lidia
Hmm... online nie wiem, czy przyjmuje, ale jeśli jesteś z Warszawy, to polecam panią dr Urszulę Sadłowską z gabinetu psychiatrycznego na Pradze http://psychiatria.waw.pl/. Ona jest bardo kompetentna, oferuje fachową pomoc. Chodził do niej mój brat i ona niesamowicie mu pomogła, ma super podejście do pacjenta, korzystne ceny, no i jest w 100% profesjonalna, co nie znaczy, że nie jest empatyczna, bo jest. Polecam.

Re: psychiatra online

: 28 paź 2020, 22:14
autor: kira
jeżeli chodzi o psychologów w Warszawie tojest bardzo fajna placówka w Wawie https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ Możecie też tam spróbować. Oprócz tradycyjnych usług psychologicznych również widziałam psychologów dietetycznych, którzy w obecnych czasach też mają bardzo dużo pracy z pacjentami. Rak więc jak widać naprawde moim zdaniem warto :)

Re: psychiatra online

: 03 lis 2020, 9:53
autor: Zimała
Hej, wiem że tutaj https://www.esperal.edu.pl/lublin/ można się umówić z psychoterapeutą ds uzależnień, ale wydaje mi się, że też prowadzi konsultacje w innych tematach. Trzeba by było zapytać.

Re: psychiatra online

: 24 mar 2021, 16:17
autor: Aniołek
Tak, to ważna rzecz. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do Kliniki Psychomedic.pl, bo u nich możecie otrzymać zdecydowanie najlepszą opiekę psychiatryczną. Wystarczy zadzwonić pod 22 253 88 88 by umówić się do którejś z nich warszawskich placówek. To bardzo ważna rzecz, powinniście mieć to na uwadze.

Re: psychiatra online

: 02 kwie 2021, 11:49
autor: Kaja
Obecnie praktycznie wszystkie porady lekarskie są online, poza tymi, które bezwzględnie wymagają obecności pacjenta. No, taka jest nasza pandemiczna rzeczywistość i od tego się na razie nie uniknie. W przypadku psychiatry też często działa on online, albo telefonicznie albo jako rozmowa video.

Re: psychiatra online

: 01 wrz 2021, 10:30
autor: kasiakowa06
Zimała pisze: ↑03 lis 2020, 9:53 Hej, wiem że tutaj https://www.esperal.edu.pl/lublin/ można się umówić z psychoterapeutą ds uzależnień, ale wydaje mi się, że też prowadzi konsultacje w innych tematach. Trzeba by było zapytać.
Czy esperal był dobrym rozwiązaniem? Może rzeczywiście warto spróbować? W tej klinice https://odoklinika.pl/kontakt/ można dowiedzieć się więcej.
Obrazek[/URL]

Re: psychiatra online

: 31 paź 2021, 9:45
autor: Dariusz1
Ja mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w kontekście Waszej sytuacji. Na pewno musicie pamiętać o tym, że są w Polsce osoby, które mogą Wam pomóc. Słysałem, żę dobrzy psychiatrzy przyjmują w Psychomedic jeśli macie taką możliwość, to też tam się wybierzcie. W https://psychomedic.online/ znajdziecie więcej informacji, które mogą być dla Was bardzo cenne.

Re: psychiatra online

: 16 paź 2023, 11:03
autor: ewkaa
Ostatnio zaczęłam rozważać konieczność znalezienia właściwego terapeuty. Chciałabym skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który będzie w stanie pomóc mi zrozumieć i radzić sobie z moimi emocjami. W trakcie mojego poszukiwania natrafiłam na stronę internetową https://www.kierunekrownowaga.pl i wydaje mi się, że oferowane tam usługi są niezwykle obiecujące.

Re: psychiatra online

: 15 gru 2023, 14:56
autor: aśkaa
Jestem zdania, że wybór skorzystania z usług dostępnych na witrynie https://ctmozaika.pl/ to mądra decyzja. Profesjonalna terapia oferowana przez ten portal świadczy o wysokim standardzie obsługi. Co więcej, łatwość uzyskania terminów to kolejny aspekt, który z pewnością przyciągnie zainteresowanie wielu pacjentów.