Strona 1 z 1

Projekt domu - poszukiwania.

: 03 lip 2020, 14:15
autor: gabi22
Hej. Szukam dla siebie projektu domu. Przejrzałam kilka ofert w katalogach tradycyjnych, ale jakoś nic mi się nie podoba. Chciałabym teraz w sieci się rozglądnąć. Polecicie jakieś sprawdzone strony?

Re: Projekt domu - poszukiwania.

: 06 lip 2020, 14:27
autor: rucinski
Oj, no teraz to mamy taką różnorodność, jeśli chodzi o projekty domów, że nic dziwnego, że nie możesz się zdecydować. Mojej koleżance na przykład spodobała się Modena https://www.mgprojekt.com.pl/modena#pro ... views-list od MG Projekt. Widzisz, mi się podoba coś bardziej klasycznego, ale szanuję jej wybór. Domek też wygląda ładnie, ważne, żeby właściciele byli zadowoleni.

Re: Projekt domu - poszukiwania.

: 06 lip 2020, 23:35
autor: nelly
To, prawda firma MG Projekty ma zachwycające projekt. Każdy z nich ma coś w sobie, co przyciąga uwagę. Nie tylko pod kątem wizualnym, ale i funkcjonalnym. Dlatego warto się rozglądnąć u nich.

Re: Projekt domu - poszukiwania.

: 07 lip 2020, 14:33
autor: milagros
Ja też uważam, że firma MG Projekt ma bardzo ładnie wykonane projekty. No i ceny u nich nie są wygórowane. Pomijając fakt, że właśnie często można znaleźć u nich promocje.

Re: Projekt domu - poszukiwania.

: 28 lip 2020, 10:31
autor: lanza
Nie tylko oni mają fajne projekty, ja szukałam projektu na ciekawy ale niewielki dom i też znalazłam super projekt a tu http://www.budujemy.org.pl/projekty-domow-do-100m2/ jest trochę więcej informacji na temat takich domów, jak dla mnie mają same zalety :)

Re: Projekt domu - poszukiwania.

: 05 sie 2020, 22:54
autor: misiek45
Strasznie długo szukałam projektu domu, który by spełniał nasze oczekiwania i to właśnie dzięki wam, trafiłam na Mg Projekt. Wybraliśmy ten https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-6. Cudny, parterowy, z garażem i cudownym dużym oknem w kuchni.

Re: Projekt domu - poszukiwania.

: 07 sie 2020, 20:16
autor: Agulek12
Jest bardzo dużo ciekawych projektów domu którymi warto sie zainteresować jak zależy Ci na funkcjonalności oraz domu energooszczednym to polecam stronę https://termalica.pl/projekty-domow-termalica/ wykonanie domu z gazbetonu pozwoli Ci na oszczedzanie na ogrzewaniu ponieważ gazbeton to swietny izolator.

Re: Projekt domu - poszukiwania.

: 25 sty 2021, 12:52
autor: Kordia
Jeśli nie podobają Ci się domy tradycyjne to popatrz na nowoczesne na domywstylu.pl. Jestem pewna, że wśród ich projektów znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu. Sama lubię takie nowoczesne rozwiązania. Rzuć okien na przykład na projekt Weranda 4 - cudny.