Strona 1 z 1

Filc techniczny

: 03 lip 2020, 12:15
autor: Grumi
Hej, nie widziałem tego tematu na forum, więc wrzucam. Ostatni poszukiwałem filcu technicznego, ale jak się okazało dostać dobry i nie w kosmicznej cenie, to nie taka łatwa sprawa. Aż w końcu trafiłem na https://www.szczelinex.pl/katalog/44-filc-techniczny duży wybór i normalna cena! Do tego pomogli mi dobrać najlepszą dla mnie opcję. Naprawdę polecam - dostawa na czas i jakość materiału bardzo dobra. Jeśli więc jak ja, poszukujecie obecnie filcu, to jest to dostawca godny zaufania.

Re: Filc techniczny

: 31 sie 2021, 9:05
autor: kasiakowa06
Grumi pisze: ↑03 lip 2020, 12:15 Hej, nie widziałem tego tematu na forum, więc wrzucam. Ostatni poszukiwałem filcu technicznego, ale jak się okazało dostać dobry i nie w kosmicznej cenie, to nie taka łatwa sprawa. Aż w końcu trafiłem na www.szczelinex.pl/katalog/44-filc-techniczny duży wybór i normalna cena! Do tego pomogli mi dobrać najlepszą dla mnie opcję. Naprawdę polecam - dostawa na czas i jakość materiału bardzo dobra. Jeśli więc jak ja, poszukujecie obecnie filcu, to jest to dostawca godny zaufania.
Jakbyś potrzebował jeszcze materiałów tego typu to bardzo polecam sklep https://www.cosplaycraft.pl/kategoria-p ... kreatywne/ - mają dużo materiałów do samodzielnego tworzenia i robienia przebrań :)
Obrazek